poniedziałek
11:00 - 20:00
wtorek
11:00 - 20:00
środa
11:00 - 20:00
czwartek
11:00 - 20:00
piątek
11:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Nasz ośrodek specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów w zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Korygujemy zmarszczki mimiczne poprzez iniekcje preparatów na bazie toksyny botulinowej. Przy pomocy produktu usuwamy zmarszczkę międzybrwiową i podnosimy oraz modelujemy brwi. Przywracamy naturalny wygląd skóry i hamujemy proces starzenia się okolic policzków dzięki zabiegom polegającym na podawaniu kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także preparatu Radiesse. Stosujemy również mezoterapię, odżywiając w ten sposób skórę pacjentów. Odmładzamy skórę szyi, wykonując zabiegi wypełniające głębokie bruzdy (zmarszczki statyczne) kwasem hialuronowym.

Podnosimy tkankę podskórną okolic żuchwy poprzez lifting modelujący z użyciem preparatu Radiesse lub kwasu hialuronowego. Odbudowujemy eliptyczny wygląd dolnej i środkowej części twarzy dzięki zastosowaniu wypełniaczy wolumetrycznych oraz Radiesse.

Przeprowadzamy małoinwazyjną korekcję rozmiaru piersi z użyciem preparatu Macrolane. Wygładzamy zmarszczki na dekolcie pacjentek, usuwając je poprzez wypełnianie ich kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia (Radiesse). Wykorzystujemy również specjalne nici liftingujące PDO wszczepiane pod skórę. 

Wykonujemy nieinwazyjne zabiegi korekcji kształtu nosa. Zmieniamy jego odchylenie iniekcjami toksyny botulinowej, a także wypełniamy ubytki na grzbiecie nosa poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Usuwamy bruzdy nosowo-wargowe, podając pacjentom toksynę botulinową w mięsień dźwigacz wargi górnej i skrzydełek.

Zajmujemy się trwałym usuwaniem zbędnego owłosienia. Wykonujemy zabieg laserowy Light Sheer w znieczuleniu miejscowym (z zastosowaniem kremu z tetrakainą) lub w znieczuleniu nasiękowym.

Oferujemy innowacyjny makijaż permanentny ust, oczu i brwi z wykorzystaniem urządzenia Conture Make-up firmy Long Time Liner. Przy jego pomocy podkreślamy kształt oczu, korygujemy usta oraz rekonstruujemy brwi i cieniujemy łuki brwiowe.

W zakres wykonywanych przez nas usług medycznych wchodzą zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Nawilżamy skórę okolic intymnych poprzez podawanie kwasu hialuronowego przeznaczonego specjalnie do odbudowy tego obszaru. Wygładzamy wargi sromowe, a także zmniejszamy przedsionek pochwy.

Co leczymy

W Skingen Clinic zajmujemy się nie tylko upiększaniem wyglądu pacjentów, ale i udzielaniem im pomocy w przypadku borykania się z różnego typu schorzeniami. Leczymy nadpotliwość skóry czoła i szyi, a także dłoni i stóp, stosując terapię z użyciem toksyny botulinowej. Nadmierną potliwość w obrębie pach niwelujemy toksyną oraz leczeniem z wykorzystaniem systemu laserowego.

Preparat na bazie toksyny botulinowej wykorzystujemy również do niwelowania kurzych łapek i opadania powieki dolnej, z kolei kwas hialuronowy stosujemy w celu usunięcia cieni pod oczami – podajemy je kaniulą, wprowadzając środek podskórnie. Poprawiamy stan wiotkiej skóry okolicy oczu, rozjaśniając, nawilżając i napinając ją przy zastosowaniu mezoterapii z użyciem soli kwasu hialuronowego oraz polinukleotydów.

W naszej klinice uzyskają pomoc osoby borykające się z problemem otyłości bioder, ud i pośladków. Usuwamy nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej w trakcie lipolizy lub liposukcji laserowej z użyciem ssaka. Podczas lipolizy igłowej najczęściej podajemy Aqualyx, z kolei przy usuwaniu cellulitu wykorzystujemy mezoterapię igłową i preparat Alidya. Oferujemy również zmianę kształtu i lifting pośladków. Mężczyźni cierpiący z powodu ginekomastii mogą poddać się u nas laserowym zabiegom usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz odtwarzaniu męskiego wyglądu torsu.

Leczymy zmiany barwnikowe skóry okolicy dekoltu przy zastosowaniu rozjaśniających peelingów medycznych. Zmarszczki statyczne skóry dekoltu wypełniamy, podając kwas hialuronowy, natomiast drobne zmarszczki mimiczne wygładzamy zastrzykami toksyny botulinowej. Leczymy również trądzik, zmiany zapalne i zaskórniki, stosując w tym celu laseroterapię i peelingi.

Pomagamy pacjentom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów – leczymy łysienie z wykorzystaniem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego Regeneris. Poddajemy terapii zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Pielęgnujemy skórę dłoni pacjentów, oferując im szereg zabiegów. Leczymy plamy starcze laseroterapią i wypełniamy tkankę podskórną kwasem hialuronowym, odmładzając wygląd dłoni.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Skingen Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska