4,3 / 5
Gabinet konsultacyjny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet konsultacyjny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Wygląd zewnętrzny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Recepcja, poczekalnia SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Recepcja, poczekalnia SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Kadra SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet konsultacyjny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet konsultacyjny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet konsultacyjny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Aparatura, sprzęt zabiegowy SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet zabiegowy SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Gabinet zabiegowy SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Recepcja, poczekalnia SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Recepcja, poczekalnia SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Recepcja, poczekalnia SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Wygląd zewnętrzny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala Widok ogólny SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala SKJ CENTRUM MEDYCZNE - logo

Informacje ogólne o SKJ Centrum Medycznym Krzysztof Szala

SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala jest nowoczesnym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który świadczy usługi z zakresu kilku dziedzin medycyny, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii. Założycielem placówki jest dr n. med. Krzysztof Szala, wybitny lekarz z rozległym doświadczeniem, zdobytym w ośrodkach w Polsce i za granicą, który swój prywatny gabinet prowadzi od 1998 roku. Doktor Szala specjalizuje się w problematyce chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz onkologicznej, a zwłaszcza w proktologii i chirurgii jelita grubego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się również wokół zagadnień medycyny estetycznej, regeneracyjnej i rekonstrukcyjnej.

Rozwijane przez dr n. med. Krzysztofa Szalę pasje i umiejętności zawodowe znajdują odzwierciedlenie w działalności prowadzonej przez niego placówki. Pacjenci mogą skorzystać z usług poradni chirurgicznej, proktologicznej, ginekologicznej lub dermatologicznej. Lekarze udzielają w nich konsultacji oraz wykonują szeroki zakres badań, a także przeprowadzają różnego rodzaju zabiegi - od mniej skomplikowanych, jak wycięcie znamienia, przez skleroterapię, po bardziej zaawansowane operacje, jak chirurgiczne leczenie przetoki odbytu.

Ze względu na specjalistyczną wiedzę lekarzy oraz zaplecze w postaci nowoczesnego sprzętu, w SKJ Centrum Medycznym jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom kompleksową profilaktykę i diagnostykę coraz częściej występujących chorób nowotworowych: raka jelita grubego, raka piersi oraz raka szyjki macicy. Badania, które znajdują się w ofercie naszej placówki, pozwalają na wczesne rozpoznanie problemu i skierowanie chorego do dalszego leczenia szpitalnego. Przeprowadzamy m.in. cytologie i różnego rodzaju badania endoskopowe, w tym kolonoskopie, gastroskopie czy anoskopie. Placówka jest wyposażona w aparat USG, z pomocą którego wykonujemy ultrasonografie m.in. jamy brzusznej, ginekologiczne, tarczycy czy piersi oraz węzłów chłonnych. Ponadto w naszej klinice zajmujemy się postępowaniem terapeutycznym i diagnostyką chorób piersi – przeprowadzamy biopsje gruboigłowe i mammotomiczne.

W naszej placówce świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Na wyposażeniu ośrodka znajduje się innowacyjne urządzenie Dermapen, które dzięki opatentowanej technologii pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze i stymuluje jej odnowę. Rezultatem zabiegu z zastosowaniem tej nowoczesnej aparatury jest rewitalizacja skóry, zwiększenie jej gęstości, a także redukcja blizn potrądzikowych. Dermapen poradzi sobie także z problemami takimi jak przebarwienia, rozstępy czy łysienie. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego GPS III, które dają spektakularne efekty w postaci odmłodzenia i regeneracji skóry.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom naszych pacjentek oraz w odpowiedzi na najnowsze kierunki rozwoju współczesnej medycyny, w naszej klinice wykonujemy zabiegi ginekologii estetycznej. Ośrodek jest zaopatrzony w nowoczesny laser MonaLisa Touch, który pozwala na przeprowadzanie takich procedur jak rewitalizacja pochwy, korekta nietrzymania moczu, labioplastyka czy wybielanie okolic intymnych. Zabiegi z zastosowaniem lasera są bezpieczne i pozwalają na krócenie okresu rekonwalescencji oraz uniknięcie ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Dzięki nim pacjentki mogą łatwo pozbyć się problemów, które do tej pory negatywnie wpływały na ich poczucie wartości, utrudniały codzienne czynności czy komplikowały życie seksualne.

Imponujące doświadczenie oraz wiedza pozwoliły dr n. med. Krzysztofowi Szali dobrać zespół znakomitych współpracowników – specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging, ginekologii oraz chirurgii. Ich umiejętności stanowią gwarancję bezpieczeństwa i najlepszej formy terapii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą SKJ Centrum Medycznego Krzysztof Szala.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej placówce dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam świadczyć usługi medyczne utrzymane na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Posiadamy aparat USG do wykonywania badań ultrasonograficznych różnych części ciała, w tym jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy czy węzłów chłonnych. Urządzenie pozwala m.in. na wykrycie nieprawidłowości w postaci zgrubień i guzów poszczególnych narządów. Pod kontrolą aparatu USG wykonujemy także biopsje gruboigłowe guzków piersi, podczas których do badania histopatologicznego pobierany jest fragment tkanki. Za pomocą urządzenia przeprowadzamy ponadto badanie przepływów naczyniowych kończyn dolnych (USG Doppler).

Na wyposażeniu ośrodka znajdują się urządzenia endoskopowe, pozwalające na przeprowadzanie badań wziernikowych, jak kolonoskopia oraz pobranie wycinków śluzówki do oceny histopatologicznej czy wykonywanie zabiegów, np. usunięcia polipów.

Nowoczesnego sprzętu używamy również do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Naszym pacjentom oferujemy m.in. procedurę z wykorzystaniem urządzenia Dermapen, które dzięki innowacyjnemu opatentowanemu systemowi pulsujących igieł pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji i jednorazowe kartridże wyposażone w 12 cieniutkich molibdenowych igieł wpływają na bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.

Ośrodek jest wyposażony w laser MonaLisa Touch, przeznaczony do wykonywania zabiegów ginekologii estetycznej. Technologia, stworzona z myślą o kobiecym pięknie i zdrowiu, pozwala na regenerację, odmłodzenie oraz przywrócenie pierwotnej elastyczności miejsc intymnych. Procedury z wykorzystaniem urządzenia MonaLisa Touch stanowią bezpieczną i efektywną alternatywę dla zabiegów z wykorzystaniem skalpela. Zaletą lasera jest stymulacja koagulacji tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Skraca to znacząco okres rekonwalescencji i zmniejsza ryzyko powstania blizn pooperacyjnych.

Udogodnienia dla pacjentów

Dokładamy wszelkich starań, by wizyty w SKJ Centrum Medycznym Krzysztof Szala były dla pacjentów komfortowym i miłym przeżyciem. Nasza placówka jest położona w malowniczej okolicy warszawskiego Wilanowa. Takie usytuowanie z jednej strony zapewnia szybki dojazd i dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta, z drugiej zaś sprawia, że ośrodek jest odizolowany od zgiełku. W nowoczesnych i estetycznie urządzonych wnętrzach kliniki na pacjentów czeka miły i kompetentny personel. Przed zabiegiem lub konsultacjami lekarskimi nasi goście mogą zrelaksować się w przytulnej poczekalni.

Na pacjentów SKJ Centrum Medycznego Krzysztof Szala czekają również kolejne udogodnienia w postaci atrakcyjnych promocji. Zabiegi z oferty placówki są obejmowane korzystnymi czasowymi zniżkami.

Osiągnięcia i certyfikaty SKJ Centrum Medycznego Krzysztof Szala

Lekarze SKJ Centrum Medycznego Krzysztof Szala są wykwalifikowanymi specjalistami, a ich wiedza zyskuje odzwierciedlenie w licznych sukcesach. Wielu z nich posiada osiągnięcia na polu naukowym. Założyciel placówki, dr n. med. Krzysztof Szala, tytuł doktora nauk medycznych zdobył w roku 1986, przedstawiając komisji Akademii Medycznej w Warszawie rozprawę zatytułowaną „Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych”. Obecnie prowadzi badania dotyczące wykorzystania dojrzałych komórek macierzystych (Adult Stem Cells) w różnych zastosowaniach klinicznych. Na jego dorobek składają się liczne publikacje naukowe na łamach specjalistycznych wydawnictw oraz referaty wygłaszane podczas krajowych, a także międzynarodowych konferencji i zjazdów. Potwierdzeniem rozległej wiedzy i umiejętności doktora Szali i jednocześnie jego kolejnym osiągnięciem są stypendia oraz staże odbywane w ośrodkach medycznych w Polsce i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii. Specjalista jest członkiem wielu krajowych, a także międzynarodowych organizacji, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgów czy European Association of Coloproctology.

Wszyscy zatrudnieni w placówce lekarze nieustannie dbają o rozwój swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, a także konferencjach.