SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

W naszej placówce świadczymy usługi z zakresu kilku dziedzin medycyny. Pacjenci mogą umówić się na wizytę w poradni chirurgicznej lub proktologicznej. Przeprowadzamy zabiegi ginekologii i medycyny estetycznej. Zajmujemy się ponadto diagnostyką – można wykonać u nas kolonoskopię lub biopsję i badania histopatologiczne.

poradni chirurgicznej przeprowadzamy konsultacje lekarskie oraz drobne zabiegi, jak np. usunięcie zmiany skórnej czy korekcja lub wycięcie wrastającego paznokcia. Ponadto wykonujemy skleroterapię, czyli ostrzykiwanie żylaków kończyn dolnych.

W ramach poradni proktologicznej zapewniamy pacjentom pełnozakresową profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób odbytu, odbytnicy i kanału odbytu. Przeprowadzamy badania wziernikowe, takie jak kolonoskopia.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Do walki z oznakami starzenia chętnie wykorzystujemy naturalne preparaty, takie jak osocze bogatopłytkowe. Przeprowadzamy ponadto zabiegi z użyciem aparatu Dermapen.

Nasze klientki mają możliwość skorzystania z szeregu procedur ginekologii estetycznej. W trosce o kobiece piękno i zdrowie intymne proponujemy zabiegi z użyciem lasera Mona Lisa Touch, takie jak rewitalizacja pochwy, korekta nietrzymania moczu, labioplastyka czy wybielanie okolic intymnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą SKJ Centrum Medycznego, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SKJ Centrum Medyczne Krzysztof Szala jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska