Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych

Synonimy: skleroterapia drobnych żylaków na nogach, sklerotyzacja żylaków nóg, skleroterapia piankowa naczyń kończyn dolnych więcej »

Filtruj wyniki
Warszawa  ul. Al. Jerozolimskie 56c

Ars Estetica Warszawa

ocena 4.8 / 5 (37 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Lekarz niebywale tryskający pozytywną energią. Widać i czuć było, że naprawdę lubi to co robi. Opiekuńczy, dbający o komfort pacjenta." 
Wrocław  ul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

ocena 4.7 / 5 (37 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Fachowa porada, miła i sympatyczna Pani doktor Kupczyńska. Szybko i profesjonalnie przeprowadzony zabieg." 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska