Skleroterapia pod kontrolą USG Warszawa

Synonimy: echoskleroterapia piankowa pod kontrolą USG, zabieg echoskleroterapii kompresyjnej pianą z zamykaniem żylaków, echoskleroterapia wspomaganej tumescencją więcej »

Filtruj wyniki

Skleroterapia pod kontrolą USG Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Echosklerotrapia jest odmianą skleroterapii, wykonywaną przy wykorzystaniu pianki pod kontrolą USG. Stanowi bardzo popularną metodę leczenia żylaków oraz pajączków naczyniowych. Wśród jej głównych zalet wymienia się szczególnie możliwość kontroli przepływu pianki wewnątrz żył. Metoda pozwala przeprowadzać zabiegi na żyłach niewidocznych pod skórą. Jedną z jej form jest echoskleroterapia, wspomagana tumescencją, która wiąże się z podawaniem płyny tumescencyjnego bezpośrednio w okolicę pola zabiegowego. Procedura nie wymaga znieczulenia i trwa około 20 minut. Pacjent zaraz po zabiegu może opuścić klinikę.

Skleroterapia piankowa pod kontrolą USG w Warszawie

Echoskleroterapię wykonać może dr n. med. Agnieszka Krawczyk, specjalistka chirurg ogólny, flebolog i lekarz medycyny estetycznej, która należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Specjalizuje się we wszystkich technikach skleroterapii: udać się do niej można na echoskleroterapię igłową, echoskleroterapię cewnikową wspomaganą aspiracją i tumescencją oraz mikroskleroterapię. Przeprowadza także obliterację mechaniczno-chemiczną systemem FLEBOGRIF, jej oferta obejmuje ponadto laseroterapię systemem Elves 1470 nm oraz klejenie wewnątrznaczyniowe systemami VanaSeal i VariClose.

W Warszawie skleroterapia pod kontrolą USG jest również możliwa do przeprowadzenia w Centrum Medycznym VITA-MEDICA, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu m.in. flebologii. W ośrodku przeprowadzić można echoskleroterapię kompresyjną pianą, iniekcyjną echoskleroterapię kompresyjną wspomaganą tumescencją oraz echoskleroterapię kompresyjną przy użyciu cewnika naczyniowego wspomaganą tumescencją. Do placówki udać się można także na mirkoskleroterapię kompresyjną oraz wewnątrznaczyniową ablację laserową systemem Elves 1460 nm. Oferta Centrum obejmuje ponadto zamykanie żylaków metodą VenaSeal (klej podawany wewnątrznaczyniowo).

Na echoskleroterapię piankową w stolicy udać się można także do dr n. med. Pawła Lewandowskiego, specjalisty z zakresu angiologii i kardiologii. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób żył. Przeprowadza echoskleroterapię kompresyjną pianą, echoskleroterapię kompresyjną przy użyciu cewnika naczyniowego wspomaganą tumescencją oraz iniekcyjną echoskleroterapię kompresyjną wspomaganą tumescencją. Pacjenci poddać mogą się u niego również zabiegowi mirkoskleroterapii kompresyjnej oraz zabiegowi leczenia żylaków metodą VenaSeal. Jego oferta obejmuje ponadto wewnątrznaczyniową ablację laserową systemem Elves 1460 nm.

Cena skleroterapii pod kontrolą USG w Warszawie i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

W Warszawie za echoskleroterapię zapłacić trzeba około 500 złotych (cena za zabieg na jednej nodze). Za granicą cena takiej procedury jest wyższa.: przykładowo, wClínica Planas w Barcelonie wynosi ona 150 euro, czyli około 675 złotych.

Skleroterapia pod kontrolą USG - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 200 zł do 1 300 zł
  • Kraków od 300 zł do 2 000 zł
  • Częstochowa od 400 zł do 1 500 zł
  • Gdańsk od 850 zł
  • Radom od 400 zł
  • Łódź od 500 zł
  • Kielce od 600 zł
  • Zielona Góra od 200 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu skleroterapia pod kontrolą usg także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.