poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
12:00 - 20:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Skydental Gabinet zabiegowy Skydental Gabinet zabiegowy Skydental Gabinet zabiegowy Skydental Gabinet zabiegowy Skydental Gabinet Skydental

Informacje ogólne o Skydental

Skydental to wrocławski gabinet stomatologiczny oferujący kompleksowe leczenie schorzeń zębów i przyzębia. Każdy z pacjentów zostaje otoczony troskliwą i fachową opieką. To dla nas niezwykle istotne, by czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie na każdym etapie wizyty, dlatego omawiamy z pacjentami plan leczenia i odpowiadamy na wszystkie pytania. Korzystamy z trwałych materiałów i nowoczesnych sprzętów, co w dużej mierze przyczynia się do sukcesu leczenia i utrzymywania się jego efektów przez długi czas. Sukcesywnie poszerzamy ofertę gabinetu.

Świadczymy usługi z zakresu implantologii stomatologicznej. Implanty to doskonałe rozwiązanie dla osób z brakami uzębienia (zarówno pojedynczymi, jak i mnogimi). Charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, zastępując korzeń naturalnego zęba. Implantacja trwa ok. 30 minut i jest bezbolesna – wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym.

Zajmujemy się protetyką stomatologiczną. Odbudowujemy ubytki w uzębieniu – odtwarzamy pojedyncze zęby i uzupełniamy bardziej rozległe braki. Współpracujemy z doświadczonym protetykiem. Świadczymy pełen zakres usług protetycznych, a prace mocujemy na naturalnym uzębieniu oraz na implantach. W zależności od konkretnego przypadku zakładamy pacjentom korony, mosty, licówki, protezy czy endokorony oraz prace na zatrzaskach.

Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmuje ortodoncja. Mamy wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w leczeniu wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie istnieją żadne ograniczenia wiekowe w podjęciu leczenia ortodontycznego. Efektem terapii jest piękny, zdrowy i prosty uśmiech. Dla osób obawiających się metalowych aparatów przygotowaliśmy ofertę w postaci estetycznych aparatów z przezroczystymi zamkami. Proponujemy pacjentom również samoligaturujące aparaty, które pozwalają skrócić czas leczenia.

Przeprowadzamy leczenie kanałowe, w tym zabiegi pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa). Używając lup czy mikroskopu, jesteśmy w stanie oczyścić kanały z dużo większą precyzją. Do wypełniania kanałów stosujemy najlepszą metodę termiczną, a zabieg przeprowadzamy z użyciem koferdamu.

Zajmujemy się chirurgią stomatologiczną. Zawsze staramy się uratować ząb, ale jeśli to niemożliwe i wszystkie inne metody leczenia zawiodły, wykonujemy bezbolesne ekstrakcje zębów (w tym zębów zatrzymanych). Przeprowadzamy również resekcje wierzchołków korzeni zęba, odsłanianie zatrzymanych zębów podczas leczenia ortodontycznego czy podcięcie wędzidełka wargi lub języka. Wykonujemy zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego, włącznie z regeneracją kostną. Przeprowadzamy plastykę wyrostka szczęki lub żuchwy, kiretaż zamknięty i otwarty, plastykę dziąsła oraz hemisekcję. Ponadto oferujemy zabiegi odsłaniania korony zęba, płukanie zębodołu, odsłanianie korony zęba i inne procedury chirurgiczne.

W ramach stomatologii zachowawczej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, którzy chcą, aby zęby były nie tylko zdrowe, ale też estetyczne. Stosujemy materiały najwyższej jakości w kolorze idealnie dobranym do naturalnego uzębienia. Zabiegi przeprowadzane są w odpowiednim powiększeniu, abyśmy mieli pewność, że nie przeoczyliśmy żadnych, nawet najmniejszych zmian próchniczych.

Zapraszamy pacjentów na zabiegi wybielania zębów. Stawiamy na wybielanie metodą nakładkową, która daje najtrwalsze rezultaty. Efekty zabiegów utrzymują się do 2 lat.

Oferujemy stomatologiczne leczenie ciężarnych. W społeczeństwie wciąż panuje nieprawdziwe przekonanie, że w ciąży nie można leczyć zębów, tymczasem jest wręcz przeciwnie – przyszłe matki powinny jeszcze częściej zgłaszać się na wizyty kontrolne u stomatologa, w odstępstwie czasowym od 3 do 6 miesięcy. Przeprowadzamy bezpieczne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne dla kobiet w ciąży.

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Szczegółowa informacja o stanie zdrowia – pacjent zawsze jest informowany o swoim stanie zdrowie i przewidywanych efektach leczenia.

  • Bezpłatne znieczulenie – na życzenie pacjenta podajemy przed zabiegiem bezpłatne znieczulenie.

  • Krótki czas oczekiwania na wizytę – gwarantujemy szybkie terminy.

  • Płatności ratalne – istnieje możliwość rozłożenia należności za wykonane zabiegi na raty.

Osiągnięcia i certyfikaty Skydental

Nie ustajemy w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Posiadamy liczne certyfikaty i dyplomy ze szkoleń i kursów organizowanych nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie całego kraju.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska