Smile Est - cennik

poniedziałek
10:00 - 15:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem chorób zębów oraz przyzębia. Opracowujemy plan zabiegów, zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów oraz endodoncją. Proponujemy pacjentom specjalistyczne konsultacje w zakresie protetyki oraz ortodoncji. Analizujemy wady zgryzu i na tej podstawie ustalamy leczenie przy zastosowaniu ruchomych aparatów ortodontycznych. Efekty działań protetycznych symulujemy za pomocą tymczasowych materiałów (tzw. mock-up). W Smile Est wykonujemy także laserowe wybielanie zębów.

Dzieci zapraszamy na bezpłatne wizyty adaptacyjne. Oferujemy im profilaktykę oraz leczenie zębów mlecznych i stałych. Nieprawidłowości zgryzu korygujemy za pomocą ruchomych aparatów ortodontycznych.

Proponujemy pacjentom rozwiązania protetyczne w postaci różnych wariantów protez (szkieletowe, akrylowe, na zasuwach), mostów i koron porcelanowych oraz uzupełnień na implantach. Niewielkie wady uzębienia korygujemy za pomocą licówek pełnoceramicznych. W leczeniu wykorzystujemy wypełnienia Inlay i Onlay wykonane z materiałów pełnoceramicznych. 

W zakresie naszych usług znajduje się również profilaktyka stomatologiczna obejmująca indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej, skaling i piaskowanie. Wykonujemy także zabiegi periodontologiczne, w tym czyszczenie kieszonek zębowych (kiretaż).

Pośród naszych usług znajdą Państwo również masaże o charakterze leczniczym oraz profilaktyczno-leczniczym, a także masaże za pomocą gorących kamieni wulkanicznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Smile Est Gabinety Stomatologii Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska