poniedziałek
8:00 - 14:00
wtorek
8:00 - 14:00
środa
8:00 - 14:00
czwartek
8:00 - 14:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Zdrowie Kobiety i Dziecka oferuje szeroki zakres świadczeń medycznych skierowanych do pań w różnych momentach ich życia. Opiekujemy się pacjentkami w ciąży – zarówno fizjologicznej, jak i patologicznej. Oferujemy kompleksowe badania (w tym prenatalne), echokardiografię, KTG oraz badania USG w trybie 3- i 4D. Zajmujemy się leczeniem schorzeń narządów płciowych (także o podłożu nowotworowym) oraz pomagamy w walce z niepłodnością, endometriozą, nadżerkami i zaburzeniami hormonalnymi. Oferujemy również poradnictwo seksuologiczne oraz konsultacje w zakresie planowania rodziny. Prowadzimy szeroko zakrojone działania profilaktyczne i diagnostyczne w kierunku wczesnego wykrywania schorzeń nowotworowych piersi, sutka i szyjki macicy. Udzielamy pomocy pacjentkom borykającym się z dolegliwościami związanymi z okresem menopauzy. Prowadzimy diagnostykę i leczenie osteoporozy.

Naszą ofertę uzupełniają profesjonalne konsultacje specjalistów medycyny Anti-Aging, ginekologii endokrynologicznej oraz lekarza zajmującego się chorobami metabolicznymi, w tym leczeniem otyłości.

Szczegółową ofertę naszej kliniki znajdą Panie w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SNZOZ Zdrowie Kobiety i Dziecka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska