poniedziałek
8:00 - 14:00
wtorek
8:00 - 14:00
środa
8:00 - 14:00
czwartek
8:00 - 14:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w SNZOZ Zdrowie Kobiety i Dziecka

Klinika Zdrowie Kobiety i Dziecka współpracuje z doświadczonymi specjalistami w zakresie ginekologii i położnictwa, onkologii i endokrynologii ginekologicznej oraz lekarzami zajmującymi się wykonywaniem badań prenatalnych, medycyną przeciwstarzeniową i leczeniem osteoporozy. Wszyscy sukcesywnie doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje, aby móc zaoferować pacjentkom najnowocześniejsze metody terapeutyczne. Zespół lekarzy specjalistów uzupełnia doświadczony pion pielęgniarski i administracyjny.

Wspólnie dbamy o to, aby nasze pacjentki otrzymały świadczenia wykonane na najwyższym poziomie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska