poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu konsultacje z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy niedoskonałości skóry w postaci rozstępów, blizn, poprawiamy gęstość, elastyczność i poziom nawilżenia skóry. Do oferty Soft Skin Dermaclinic należy również laseroterapia: wykonujemy zabiegi takie jak fotoodmładzanie, resurfacing twarzy, laserowe leczenie grzybicy paznokcia, zamykanie zmian naczyniowych i inne.

Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób skóry u dzieci i dorosłych. Zakres świadczeń obejmuje również dermatoskopię, nieinwazyjną metodę rozpoznawania zmian skórnych.

Zajmujemy się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową – w naszej klinice pacjentów konsultują doświadczeni wenerolodzy.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w klinice usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Soft Skin Dermaclinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska