4,7 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Soft Skin Dermaclinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Soft Skin Dermaclinic

Oferujemy Państwu konsultacje z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy niedoskonałości skóry w postaci rozstępów, blizn, poprawiamy gęstość, elastyczność i poziom nawilżenia skóry. Do oferty Soft Skin Dermaclinic należy również laseroterapia: wykonujemy zabiegi takie jak fotoodmładzanie, resurfacing twarzy, laserowe leczenie grzybicy paznokcia, zamykanie zmian naczyniowych i inne.

Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób skóry u dzieci i dorosłych. Zakres świadczeń obejmuje również dermatoskopię, nieinwazyjną metodę rozpoznawania zmian skórnych.

Zajmujemy się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową – w naszej klinice pacjentów konsultują doświadczeni wenerolodzy.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w klinice usług.