Softly Clinic - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 22:00
wtorek
9:00 - 22:00
środa
9:00 - 22:00
czwartek
9:00 - 22:00
piątek
9:00 - 22:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Nasza oferta stanowi kompleksową propozycję dla osób, które pragną zadbać o swoją twarz, ciało oraz duszę. Przygotowane przez nas zabiegi są kombinacją procedur odmładzających, modelujących sylwetkę oraz usuwających jej niedoskonałości. Podczas zabiegów wykorzystujemy m.in. systemy laserowe oraz technologię fal radiowych, a w ofercie znalazły się takie zabiegi jak fotoodmładzanie, termolifting czy resurfacing. Likwidujemy zmarszczki, przebarwienia oraz trądzik. Wykonujemy zabiegi usuwania blizn, rozstępów i cellulitu.

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z zastosowaniem m.in. toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Do oferty należą również procedury trychologiczne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Softly Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska