SonoFem Centrum Medyczne

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy SonoFem Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny SonoFem Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia SonoFem Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy SonoFem Centrum Medyczne Przychodnia SonoFem Centrum Medyczne

Centrum Medyczne SonoFem – informacje ogólne

Centrum Medyczne SonoFem to jedno z pierwszych tego typu miejsc w Warszawie – stworzonych z myślą o kobietach i o specjalnych potrzebach kobiecych organizmów. Zapewniamy pacjentkom wielospecjalistyczną opiekę medyczną, na którą składają się diagnostyka, leczenie i profilaktyka wielu schorzeń. W centrum przyjmują lekarze specjaliści położnictwa i ginekologii, endokrynologii, diabetologii i innych gałęzi medycyny, jak również dietetyk i fizjoterapeuta. Współpracujemy ze specjalistami o rozległej wiedzy i wysokich kwalifikacjach interpersonalnych. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy stanowią wsparcie dla wiedzy i doświadczenia lekarzy, a zaawansowane technologie zwiększają skuteczność leczenia i trafność postawionej diagnozy.

Otaczamy opieką kobiety w ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykorzystujemy nowoczesne metody diagnostyczne, które pozwalają nam zapobiegać powikłaniom i prowadzić do szczęśliwego rozwiązania. Kompleksowo dbamy o mamę i nienarodzone dziecko – wykonujemy komplet badań, opierając się na aktualnych zaleceniach towarzystw położniczo-ginekologicznych. Przeprowadzamy na miejscu diagnostykę ultrasonograficzną, na bieżąco monitorując stan ciąży i rozwój dziecka. Ciężarne pacjentki mogą liczyć na pomoc ginekologów-położników, a także specjalistów innych dziedzin medycyny.

Oferujemy badania USG ciąży, tzw. USG prenatalne: USG genetyczne (I trymestru), USG połówkowe (II trymestru) oraz USG III trymestru. Wykonujemy USG przed 10. tygodniem ciąży oraz USG w dziewiątym miesiącu ciąży, które pozwala ocenić położenie płodu oraz jego szacunkową wagę. W SonoFem pracują lekarze dysponujący certyfikatami The Fetal Medicine Foundation, Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, a także Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonujemy badania w 3D i 4D. Na USG pacjentka może zgłosić się z osobą towarzyszącą.

Przeprowadzamy nieinwazyjną diagnostykę prenatalną, w tym badania krwi pacjentki, z której wyodrębnia się DNA płodu. Umożliwiają ocenę ryzyka występowania poszczególnych wad genetycznych u płodu, takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera czy wiele innych anomalii chromosomowych. Wykonujemy: test Panorama, test Harmony oraz test Nifty. Nowością w naszej ofercie jest bezinwazyjne badanie SANCO Test RhD, oceniające ryzyko konfliktu serologicznego u pacjentek z ujemnym współczynnikiem Rh.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz diagnostyką wad macicy. Pomagamy kobietom, którym po roku regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji nie udało się zajść w ciążę. W ośrodku dostępna jest nowoczesna metoda diagnostyki niepłodności – badanie Sono-HSG (sonohisterosalpingografia), umożliwiające bezbolesną i komfortową dla pacjentki ocenę drożności jajowodów.

Oferujemy pełen zakres usług ginekologicznych, w tym diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych, torbieli jajników oraz endometriozy. Prowadzimy diagnostykę i profilaktykę raka szyjki macicy i raka jajnika, leczymy stany zapalne pochwy i sromu.

Ważne miejsce w ofercie centrum zajmuje ginekologia estetyczna. Wykonujemy minimalnie inwazyjne zabiegi laserem MonaLisa Touch, które charakteryzują się wysoką skutecznością i krótkim okresem rekonwalescencji. Są bezbolesne i komfortowe dla pacjentki, nie wymagają znieczulenia. Przeprowadzamy laserową rewitalizację pochwy i sromu oraz laserowe leczenie nietrzymania moczu. Wskazaniem do laseroterapii jest luźność pochwy (np. po porodzie), suchość pochwy, bolesne współżycie czy utrata elastyczności warg sromowych. Laseroterapię wykonuje się także w korekcji blizn po nacięciu krocza oraz przy rozjaśnianiu przebarwień okolic intymnych. Oferujemy zabiegi usunięcia i odtworzenia błony dziewiczej (hymenoplastyka, hymenotomia), zaopatrzenie zadawnionych pęknięć krocza, wykonujemy też zabiegi z osoczem bogatopłytkowym – rewitalizację pochwy oraz uwrażliwienie punktu G.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie nietrzymania moczu. Korzystamy z szeregu metod terapeutycznych typu leczenie farmakologiczne, fizjoterapeutyczne, laseroterapia, a w przypadku niepowodzenia wymienionych metod – leczenie chirurgiczne.

Zajmujemy się dobieraniem metod antykoncepcji. Oferujemy również zakładanie domacicznych wkładek antykoncepcyjnych.

Do oferty należy diagnostyka ultrasonograficzna, w tym USG piersi. Przeprowadzamy badania USG jamy brzusznej, tarczycy i węzłów chłonnych.

Zajmujemy się leczeniem zaburzeń endokrynologicznych wpływających na płodność oraz prowadzeniem ciąży pacjentek ze stwierdzeniem lub podejrzeniem chorób endokrynologicznych.

Oferta centrum obejmuje konsultacje i poradnictwo z zakresu diabetologii i interny. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem cukrzycy (włącznie z opieka nad kobietami z cukrzycą ciążową). Rozpoznajemy i leczymy insulinoodporność oraz hiperinsulinemię. Ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu dietetyki i konsultacje dietetyczne wraz z oceną indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego i jakościowego. Przygotowujemy indywidualne plany żywieniowe dla kobiet w ciąży, matek karmiących, dla osób z nadwagą i otyłością oraz dla pacjentek starających się o dziecko.

W ramach konsultacji neurologicznych przeprowadzamy diagnostykę i leczenie migrenowych bóli głowy, dolegliwości bólowych kręgosłupa i chorób zwyrodnieniowych ośrodkowego układu nerwowego.

Świadczymy usługi w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej. Oferujemy fizjoterapię dla kobiet w ciąży (terapia bóli ciążowych) i pacjentek po porodzie, ćwiczenia ogólnorozwojowe dla kobiet w ciąży, ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy oraz ćwiczenia oddechowe pomocne w przygotowaniach do porodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy placówką w dużej mierze diagnostyczną, stąd konieczność dostępu do najnowocześniejszych, wysokiej klasy sprzętów diagnostycznych. Dysponujemy zaawansowanymi technologicznie aparatami USG, umożliwiającym badanie w 3D i 4D oraz badanie przepływów, czyli tzw. Dopplera. Wyposażenie centrum stanowią aparaty VOLUSON E8 Expert BT13, z których korzystają certyfikowani, doświadczeni ultrasonografiści. Wysoka jakość sprzętu i kwalifikacje diagnostów stanowią gwarancję rzetelnej, właściwej diagnozy.

Do dyspozycji naszych pacjentek oddaliśmy również laser MonaLisa Touch, stworzony z myślą o intymnym pięknie. Laser uznawany jest obecnie za złoty standard w ginekologii estetycznej i najskuteczniejsze tego typu urządzenie na rynku. Jego zastosowanie obejmuje leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizację pochwy i sromu, obkurczanie pochwy po porodzie oraz laseroterapię blizny po cesarskim cięciu lub nacięciu krocza.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne SonoFem znajduje się w spokojnej okolicy, na uboczu, co zapewnia pacjentkom intymność i dyskrecję. Nowoczesne, przestronne i luksusowe wnętrza zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie pacjentek. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy komfortową, dużą poczekalnię oraz gabinety wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt.

Przygotowaliśmy specjalne pakiety usług, na które obowiązują promocje cenowe. Poszczególne zabiegi w pakietach zostały dobrane w taki sposób, aby zwiększyć skuteczność proponowanego leczenia i osiągnąć jeszcze lepsze efekty terapeutyczne i estetyczne. Za wykonane w centrum usługi mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.