poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy kobietom wielospecjalistyczną opiekę medyczną, świadcząc wysokiej jakości usługi z zakresu ginekologii (również estetycznej), położnictwa, fizjoterapii uroginekologicznej czy endokrynologii. Otaczamy troskliwą opieką ciężarne pacjentki, zapewniając im pełną diagnostykę prenatalną, w tym USG ciąży oraz nieinwazyjne badania DNA płodu. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, w tym wad macicy i niepłodności. Zapraszamy na konsultacje ze specjalistami neurologii, interny czy diabetologii. Zajmujemy się również poradnictwem żywieniowym.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik SonoFem Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska