SonoFem Centrum Medyczne - lekarze

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w SonoFem Centrum Medyczne

Kadra Centrum Medycznego SonoFem składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów położnictwa i ginekologii, endokrynologii, diabetologii, neurologii i innych dziedzin medycyny. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielą się z pacjentkami także dietetyk i fizjoterapeuta. Stanowimy zgrany zespół. Stawiamy na współpracę, bo tylko korzystając wzajemnie ze swoich doświadczeń i umiejętności możemy zapewnić paniom kompleksową opiekę medyczną. Pragniemy, aby oferowane przez nas usługi były zgodne z najnowszym stanem wiedzy i zaleceniami towarzystw naukowych, dlatego często bierzemy udział w spotkaniach naukowych, w ramach którym pogłębiamy nasze kwalifikacje zawodowe.

lek. Paweł Czerniawski

neurolog Warszawa

Lek. Paweł Czerniawski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie praktyczne zdobywał w trakcie pracy w Klinice Neurologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Obecnie doktor Czerniawski obejmuje stanowi... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

mgr Milena Oto

fizjoterapeuta Warszawa

Mgr Milena Oto jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Obecnie jest zatrudniona w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie jako fizjoterapeutka, pracuje również w Poradni Rehabilitacji ... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska