ocena 4.3 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Placówka Sonomed została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Sonomed to wysoko specjalistyczne centrum medyczne, w którym dla pacjentów przygotowana jest bogata oferta z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, plastycznej oraz chirurgii ręki. Zabiegi w ramach chirurgii naczyniowej wykonuje dr Kosma Kozłowski, który jest wybitnym specjalistą. Pacjenci mówią o nim „Wirtuoz Medyczny”. Często od słyszę, że wizyta u Pana doktora to prawdziwa przyjemność. To jest właśnie to, czego właśnie powinno się oczekiwać od lekarzy. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Pan dr wszystko wyjaśnia, a poza tym jest po prostu serdecznym i miłym człowiekiem. Pod kątem plastycznym opiekę nad pacjentami sprawuje światowej sławy specjalista prof. Piotr Prowans. Ostatnia klientka umówiona przeze mnie do niego podsumowała swoje doświadczenia w sposób następujący: „Merytoryczny, miły, cierpliwy, sympatyczny...po prostu super. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko rzeczowo wyjaśnił. Bardzo ciepły człowiek, dodaje bardzo bo mam porównanie z innymi lekarzami. ” W klinice istnieje również możliwość odbycia konsultacji oraz wykonania badań w zakresie gastroenterologicznym u dr Anny Wiechowskiej -Kozłowskiej. Z opinii naszych klientów wynika, że Pani doktor jest życzliwa, kompetentna, pełny profesjonalizm, konkretna, a do tego przemiła. Ma doskonałe podejście do pacjenta - rzetelne, uprzejme i ciepłe." - Karolina G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Malwina
(Norwegia)
5.0
Malwina (Norwegia)
Dodano: 19 czerwca 2017
Jestem bardzo zadowolona z fachowej opieki oraz miłej obsługi.
Dotyczy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (czerwiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Kosma Kozłowski
 
Szczegóły 
Katarzyna
(Koszalin)
5.0
Katarzyna (Koszalin)
Dodano: 4 października 2017
Tytuł:
"Polecam. Zabieg bezstresowy"
Atmosfera, profesjonalna obsługa, rzetelność.
Zabieg:
Usuwanie żylaków parą wodną SVS (wrzesień 2017)
Lekarz:
dr n. med. Kosma Kozłowski
 
Szczegóły 
Joanna
5.0
Joanna
Dodano: 4 czerwca 2018
Tytuł:
"Rewelacja"
Zabieg miałam umówiony na 11 a czakałam na korutarzu do 12.30. Sam zabieg i lekarze rewelacja.
Zabieg:
Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera (maj 2018)
Lekarz:
dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska
 
Szczegóły 
Kornela
5.0
Kornela
Dodano: 11 kwietnia 2018
Tytuł:
"Od pierwszej wizyty, przez zabieg, po ostatnią wizytę - wszystko przebiegło tak jak powinno."
Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana, że w cenę zabiegu wliczone zostały: wizyta u anestezjologa, sam zabieg, pończocha, dwie wizyty na zmianę opatrunku oraz ostatnia wizyta sprawdzająca, czy aby na pewno ostateczny efekt jest taki jak być powinien. Jednak przy drugiej zmianie opatrunku okazało się, że ostatnia wizyta nie jest już wliczona w tę cenę, jest ona dobrowolona i dodatkowo płatna.
-punktualność wizyt i późniejszych zabiegów -przypominanie o wizytach -opieka
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (marzec 2018)
Lekarz:
dr n. med. Kosma Kozłowski
 
Szczegóły 
Radosław M
(Mielno)
2.0
Radosław M (Mielno)
Dodano: 15 listopada 2017
Tytuł:
"Brak kontaktu"
niestety zabieg odbył się w innej klinice ponieważ brak kontaktu z lekarzem, mało poważne traktowanie, kilka wykonanych telefonów i brak odzewu. Pani doktor żyje chyba w obłokach....szkoda
Zabieg:
Leczenie otyłości balonem żołądkowym (listopad 2017)
Lekarz:
dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska
 
Szczegóły 
Bartosz
(Karczewie)
4.0
Bartosz (Karczewie)
Dodano: 9 lutego 2018
Tytuł:
"Ok"
Dotyczy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (luty 2018)
Lekarz:
dr n. med. Kosma Kozłowski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska