Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji - cennik

poniedziałek
8:00 - 15:00
wtorek
11:00 - 18:00
środa
8:00 - 15:00
czwartek
11:00 - 18:00
piątek
8:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przynosimy ulgę w dolegliwościach bólowych kręgosłupa i ośrodku ruchu. Prowadzimy szeroko zakrojone działania profilaktyczne mające na celu utrzymanie pełnej sprawności fizycznej. Pośród naszych zabiegów znajdą Państwo propozycje dla dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży.

Świadczymy usługi rehabilitacyjne. Pomagamy pacjentom wrócić do sprawności po operacjach. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny fizykalnej.

Specjalizujemy się w łagodzeniu objawów bólowych. W tym celu przygotowaliśmy szereg propozycji, m.in. okłady żelowe i borowinowe, specjalistyczne plastry i fototerapię czy klasyczny masaż leczniczy.

W naszej pracy wykorzystujemy norweski system ćwiczeń SET. Terapia uwalnia od napięcia oraz bólu, wpływa na poprawę ogólnego stanu fizycznego pacjenta i przywraca dawną sprawność. Prowadzimy zajęcia indywidualną metodą PNF.

Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dbamy nie tylko o sprawne ciało, lecz również o komfort i relaks pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska