SP Dent - cennik

poniedziałek
8:30 - 14:00
wtorek
nieczynne
środa
13:00 - 19:00
czwartek
13:00 - 19:00
piątek
13:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń zębów oraz przyzębia. Podczas zabiegów stosujemy zarówno zachowawcze, jak i zabiegowe metody terapii, włącznie z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki próchnicy dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również leczeniem nadwrażliwości zębów, a także ich rekonstrukcją przy pomocy wysokiej jakości materiałów.

W naszej ofercie znajduje się jednodniowe leczenie kanałowe prowadzone z pomocą mikroskopu zabiegowego, a także zabiegi chirurgiczne wykonywane przez chirurga szczękowego.

Ponadto przeprowadzamy profesjonalne zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. W obrębie tej dziedziny stomatologii zajmujemy się m.in. zakładaniem licówek i doborem protez zębowych. Wykorzystujemy również wypełnienia estetyczne typu Inlay i Onlay.

Pacjentom wymagającym estetycznej korekty uzębienia oferujemy wybielanie zębów metodą nakładkową oraz zamykanie przerw międzyzębowych. Ponadto przygotowujemy modele korekty uzębienia metodą Digital Smile Design.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SP Dent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska