Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik SP Dent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w SP Dent

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń zębów oraz przyzębia. Podczas zabiegów stosujemy zarówno zachowawcze, jak i zabiegowe metody terapii, włącznie z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki próchnicy dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również leczeniem nadwrażliwości zębów, a także ich rekonstrukcją przy pomocy wysokiej jakości materiałów.

W naszej ofercie znajduje się jednodniowe leczenie kanałowe prowadzone z pomocą mikroskopu zabiegowego, a także zabiegi chirurgiczne wykonywane przez chirurga szczękowego.

Ponadto przeprowadzamy profesjonalne zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. W obrębie tej dziedziny stomatologii zajmujemy się m.in. zakładaniem licówek i doborem protez zębowych. Wykorzystujemy również wypełnienia estetyczne typu Inlay i Onlay.

Pacjentom wymagającym estetycznej korekty uzębienia oferujemy wybielanie zębów metodą nakładkową oraz zamykanie przerw międzyzębowych. Ponadto przygotowujemy modele korekty uzębienia metodą Digital Smile Design.