Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Rafał Bogacki - cennik

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ofercie gabinetu dra Bogackiego znajdują się konsultacje i zabiegi urologiczne – włącznie z operacjami przeprowadzanymi w ramach chirurgii jednego dnia. Doktor stosuje najnowocześniejsze metody zabiegowe z użyciem mikroskopu oraz laserów. Wśród wykorzystywanych przez niego technik można wymienić m.in. enukleację gruczołu krokowego.

W gabinecie znajdą pomoc również mężczyźni dotknięci problemami natury seksualnej, takimi jak zaburzenia wzwodu, impotencja czy niepłodność.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Rafał Bogacki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska