4,6 / 5  - 553 opinie
Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Gabinet zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Klinika Medyczna Wilmed - logo

Informacje ogólne o Klinice Medycznej Wilmed

Warszawska klinika Wilmed to nowoczesna placówka oferująca pacjentom pełen zakres świadczeń medycznych. Nasi specjaliści zajmują się wykonywaniem zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i proktologii, a także dermatologii, ginekologii w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zespół ośrodka składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy zapewniają chorym kompleksową opiekę w trakcie i po zabiegu. Ponadto nasi specjaliści udzielają fachowych porad i konsultacji w zakresie wielu specjalizacji. Nasza klinika posiada także specjalistyczny sprzęt do wykonania niezbędnych badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

W ramach chirurgii jednego dnia nasz zespół przeprowadza operacje przepuklin z użyciem siatki, operacje wodniaków jąder, operacje żylaków kończyn dolnych, usuwanie ginekomastii. Oferujemy również nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia żylaków kończyn dolnych – skleroterapię oraz Flebogrif. Ponadto w zakresie chirurgii ogólnej lekarze przychodni zajmują się usuwaniem znamion skórnych i kaszaków, a także leczą wrastające paznokcie i zanokcice.

Nasi lekarze specjalizują się także w diagnostyce i leczeniu schorzeń jelita grubego. W zakres wykonywanych przez nich badań diagnostycznych wchodzą: anoskopia i rektoskopia, które pozwalają ocenić zmiany chorobowe badanego odcinka jelita grubego oraz odbytu. W ramach zabiegów chirurgii jednego dnia nasi specjaliści zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem żylaków odbytu (metodą Barrona, tzw. gumkowanie), leczeniem farmakologicznym i zabiegowym szczeliny odbytu, zakrzepicy okołoodbytniczej, a także usuwaniem kłykcin kończystych, zabiegami kosmetoproktologicznymi oraz leczeniem zespołów bólowych odbytu.

Pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi oferujemy specjalistyczną diagnostykę, chirurgiczne leczenie nowotworów oraz opiekę onkologiczną. Nasi specjaliści pracują pod kierownictwem profesora Tadeusza Pieńkowskiego - Prezesa Polskiego Towarzystwa Badań nad Rakiem Piersi oraz byłego Prezesa Międzynarodowego Towarzystwa Senologicznego. Wykonujemy zabiegi biopsji cienko- i gruboigłowej tkanek miękkich (piersi, tarczycy, węzłów chłonnych) pod kontrolą aparatu USG oraz biopsję mammotomiczną piersi wspomaganą próżnią (VAB), która pozostawia niewielką bliznę i daje możliwość pobrania wielu próbek podczas jednego wkłucia (dzięki obrotowej kaniuli) oraz usunięcia wykrytego guzka już w trakcie badania. Nasi specjaliści wykonują również klasyczne operacje usuwania guzów tkanek miękkich, w tym guzów i nowotworów piersi i skóry, a także przeprowadzają badania zmian skórnych wykonywane za pomocą videodermatoskopu. Nowoczesna technologia i systematyczna kontrola zmian pozwala na wczesne wykrycie zmian nowotworowych i skuteczne ich wyleczenie. Pomagamy pacjentkom, marzącym o rekonstrukcji piersi po amputacji, która często stanowi dla nich problem nie tylko natury estetycznej, ale również psychologicznej. Przy braku przeciwwskazań zabieg może zostać przeprowadzony jednoczasowo z wykonaniem mastektomii. Jeśli stan zdrowia pacjentki nie pozwala na wykonanie tej połączonej procedury zabiegowej, wówczas proponujemy rekonstrukcję w formie operacji odroczonej, której termin ustalany jest indywidualnie po przeprowadzeniu niezbędnych badań i konsultacji.

Specjaliści z Wilmedu oferują fachowe porady dermatologiczne diagnozujące choroby skóry o różnej etiologii, w tym grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry i inne schorzenia oraz wykonują zabiegi kriochirurgiczne niwelujące schorzenia dermatologiczne (brodawki, kurzajki).

Nasz ośrodek oferuje kompleksową opiekę ginekologiczną dla pacjentek wymagających konsultacji i porady lekarza specjalisty oraz dla kobiet spodziewających się dziecka. Lekarze przychodni zajmują się leczeniem schorzeń układu rozrodczego (także o podłożu nowotworowym), ginekologicznymi zabiegami kriochirurgicznymi, usuwaniem polipów i torbieli, leczeniem dysplazji szyjki macicy oraz usuwaniem kłykcin kończystych i zabiegami labioplastyki. Wykonują niezbędne badania diagnostyczne w celu wczesnego wykrywania nowotworów piersi. W naszej przychodni pacjentki uzyskują poradę i opiekę lekarza w trakcie ciąży oraz mają możliwość wykonania badań USG.

Do zespołu kliniki medycznej Wilmed należą lekarze specjalizujący się w leczeniu chorób narządu ruchu w trybie chirurgii jednego dnia. Dysponujemy nowoczesną salą operacyjną, zapewniamy chorym kompleksową opiekę oraz wsparcie kadry złożonej z chirurgów ogólnych, ortopedów, jak również specjalistów anestezjologii oraz personelu pielęgniarskiego. Współpracujemy również z lekarzami rehabilitacji i fizjoterapeutami, po zabiegu chory pozostaje pod stałym nadzorem rehabilitanta oraz operatora wykonującego zabieg. W ramach ortopedii w ośrodku przeprowadza się operacje takie jak leczenie zespołu cieśni nadgarstka, małoinwazyjne zabiegi na haluksach, rekonstrukcje więzadeł stawu skokowego, wykonuje się również rekonstrukcje więzadłowe łokcia tenisisty i golfisty oraz operacje ścięgna Achillesa. Pomagamy osobom z problemem palca trzaskającego i chorobą de Quervaina oraz przykurczem Dupuytrena. W leczeniu bólu stawów i innych schorzeń ortopedycznych stosujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, dające świetne efekty w regeneracji tkanek, przyspieszaniu gojenia oraz pobudzaniu produkcji kolagenu.

Pacjenci Wilmedu mają możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w których wykorzystywana jest nowoczesna aparatura medyczna, w tym aparat ultrasonograficzny, videodermatoskop i aparat do biopsji mammotomicznych. Wykonywane są wysokospecjalistyczne badania usg: doppler żył i tętnic, usg stawów oraz usg piersi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, klinika oferuje także zabiegi medycyny estetycznej, które w sposób małoinwazyjny pozwalają przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia się skóry i przywrócić atrakcyjny wygląd. W tym celu wykonujemy między innymi iniekcje z kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, oferujemy zabiegi mezoterapii igłowej, a także przeprowadzamy kosmetyczne usuwanie zmian skórnych w procesie elektrokoagulacji. Szczególnie polecamy odmładzające programy dermatologii estetycznej dostosowane do wieku pacjenta.

Zakres usług obejmuje również chirurgię plastyczną, w ramach której nasz specjalista przeprowadza szereg zabiegów takich jak korekty nosa, uszu i powiek. Ponadto lekarze chirurdzy należący do kadry kliniki wykonują zabiegi plastyki powłok brzusznych (abdominoplastyki) oraz rekonstrukcji piersi po mastektomii. Przeprowadzają również zabiegi korekcji otoczek piersi oraz wklęsłych brodawek.

Ofertę Kliniki Medycznej Wilmed uzupełniają konsultacje specjalistyczne w zakresie endokrynologii, reumatologii, reumatologii dziecięcej, pediatrii oraz psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka istnieje także możliwość rozpoczęcia terapii manualnej, pomocnej w leczeniu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa i stawów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kliniki Medycznej Wilmed.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Medyczna Wilmed jest wyposażona w nowoczesną aparaturę medyczną, niezbędną w procesie leczenia i diagnostyki. W naszym ośrodku znajdują się m.in.:

  • Nowoczesne cyfrowe aparaty ultrasonograficzne firm General Electric i Toshiba.

  • Videodermatoskop – niezwykle precyzyjne urządzenie pozwalające na kompleksowe badanie powierzchni skóry i ocenę występujących na niej zmian.

  • Aparat do badań rektoskopowych.

  • Mammotome – specjalistyczne urządzenie do wykonywania biopsji wspomaganych próżnią.

  • Aparat do kriochirurgii.

  • Aparat do znieczuleń.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Medyczna Wilmed powstała z myślą o wymagających pacjentach, którzy chcą się leczyć na europejskim poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w Wilmedzie pracuje doświadczona kadra lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego. Profil naszej kliniki zakłada opiekę nad pacjentami po zabiegach chirurgii jednego dnia, dlatego nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego na wybrane konsultacje mogą się umawiać w dogodnym dla siebie terminie poprzez formularz elektroniczny albo tradycyjnie przez telefon.

Filmy Klinika Medyczna Wilmed