ocena 4.6 / 5 (21 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Wilmed oferuje pacjentom świadczenia medyczne w zakresie chirurgii jednego dnia oraz fachowe porady i leczenie u znakomitych lekarzy specjalistów. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i regularne badania diagnostyczne, dlatego w naszej przychodni mogą Państwo wykonać kompleksowe badania laboratoryjne i diagnostyczne dowolnej partii ciała. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także dermatologii i ginekologii, w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Otaczamy fachową opieką kobiety spodziewające się dziecka i oferujemy pomoc w leczeniu schorzeń ginekologicznych o różnej etiologii. Nasi specjaliści udzielają porad w zakresie dermatologii, endokrynologii, reumatologii, a także pediatrii, chorób wewnętrznych i psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka można skorzystać z pomocy profesjonalnych fizjoterapeutów.

Ofertę naszej placówki uzupełniają zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia się skóry. Wykonujemy małoinwazyjne zabiegi, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność oraz likwidując jej niedoskonałości. Zakres usług obejmuje mezoterapię, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji. Pacjenci kliniki mogą skorzystać również ze specjalnych odmładzających programów dermatologii estetycznej.

Szczegółową ofertę naszego ośrodka znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Medyczna Wilmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska