4,6 / 5  - 552 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Medyczna Wilmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Klinika Medyczna Wilmed

Klinika Wilmed oferuje pacjentom świadczenia medyczne w zakresie chirurgii jednego dnia oraz fachowe porady i leczenie u znakomitych lekarzy specjalistów. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i regularne badania diagnostyczne, dlatego w naszej przychodni mogą Państwo wykonać kompleksowe badania laboratoryjne i diagnostyczne dowolnej partii ciała. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także dermatologii i ginekologii, w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Otaczamy fachową opieką kobiety spodziewające się dziecka i oferujemy pomoc w leczeniu schorzeń ginekologicznych o różnej etiologii. Nasi specjaliści udzielają porad w zakresie dermatologii, endokrynologii, reumatologii, reumatologii dziecięcej, a także pediatrii i psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka można skorzystać z pomocy profesjonalnych fizjoterapeutów.

Ofertę naszej placówki uzupełniają zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia się skóry. Wykonujemy małoinwazyjne zabiegi, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność oraz likwidując jej niedoskonałości. Zakres usług obejmuje mezoterapię, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji. Pacjenci kliniki mogą skorzystać również ze specjalnych odmładzających programów dermatologii estetycznej.

Szczegółową ofertę naszego ośrodka znajdą Państwo w poniższym cenniku: