Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis - lekarze

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Specjalistycznym Centrum Medycznym Diagnosis

Kadra lekarska naszego centrum to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści. Są wśród nich doceniani profesorowie oraz doktorzy nauk medycznych, których ogromną wiedzą potwierdzają publikacje naukowe. Do zespołu należą uznani fachowcy z wrocławskich klinik oraz lekarze wąskich specjalizacji, w tym seksuolog, neurolog dziecięcy i endokrynolog.

W skład naszego personelu wchodzą także fizjoterapeuci, wykwalifikowane pielęgniarki oraz pomocne i zawsze uśmiechnięte recepcjonistki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska