4,2 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum

W Specjalistycznym Centrum Medycznym Ovum zajmujemy się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem niepłodności. W ofercie naszej placówki znajduje się pełen pakiet badań koniecznych w ustaleniu przyczyn, dla których para nie może zajść w ciążę.

Wykonujemy badania laboratoryjne (w tym hormonalne, immunologiczne, bakteriologiczne oraz genetyczne), a także testy penetracyjne: wrogości śluzu Kurzroka-Mulera i postkoitalny.

W naszej pracowni seminologicznej przeprowadzane są badania nasienia według norm Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które stanowią podstawowy test sprawdzający płodność mężczyzn. Badania wykonujemy w wersji podstawowej oraz rozszerzonej. Wariant podstawowy obejmuje ocenę szeregu parametrów, z których najistotniejsze to odsetek ruchliwych plemników, ich liczba na 1ml nasienia, ogólna liczba plemników w ejakulacie, budowa morfologiczna, a także – ewentualnie – stopień aglutynacji (czyli przylegania ruchliwych plemników do siebie nawzajem, uniemożliwiającego ruch w określonym kierunku). W wersji rozszerzonej wykonywany jest ponadto HOS test, który mierzy integralność błon plemników i pozwala uzyskać informację o ich prawidłowej funkcjonalności, a także test eozynowy, sprawdzający żywotność plemników.

W naszej placówce dostępne są różne metody leczenia niepłodności. Wykonujemy m.in. inseminacje domaciczne i zapłodnienie pozaustrojowe z mikromanipulacją ICSI oraz IVF-ET. Leczymy niepłodność spowodowaną ejakulacją wsteczną, czyli schorzeniem polegającym na wytrysku nasienia do pęcherza moczowego.

W naszym centrum istnieje możliwość wykonania USG piersi oraz jamy brzusznej przez wykwalifikowanego specjalistę radiologa z tytułem doktora nauk medycznych, co stanowi gwarancję najwyższej dokładności badania.

W Specjalistycznym Centrum Medycznym Ovum pacjenci mogą ponadto skorzystać z konsultacji z urologiem oraz ze specjalistą chorób wewnętrznych i kardiologiem.

W ofercie ośrodka znajdują się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wygładzamy zmarszczki z użyciem botoksu, przeprowadzamy mezoterapię igłową, redukujemy tkankę tłuszczową metodą lipolizy iniekcyjnej i wiele innych.

Pełną ofertę Specjalistycznego Centrum Medycznego Ovum znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: