ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 15:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
8:00 - 15:00
czwartek
8:00 - 15:00
piątek
8:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne SAD-MED świadczy kompleksowe usługi z zakresu kilku dziedzin, w tym medycyny estetycznej, pacjenci mogą też skorzystać z pomocy poradni: chirurgicznej, proktologicznej i dermatologicznej oraz psychologicznej. Zajmujemy się również fizjoterapią.

Specjalistyczny sprzęt i szereg preparatów nowej generacji, które znajdują się na wyposażeniu ośrodka, stwarza przed pacjentami możliwość odmłodzenia wyglądu, zwiększenia elastyczności skóry i wymodelowania konturów twarzy poprzez jedną z dostosowanych do indywidualnych potrzeb metod. W ofercie placówki znajdują się: wolumetria, mezoterapia, zabieg z zastosowaniem nici hialuronowych oraz wiele innych procedur medycznych.

Zespół ośrodka SAD-MED tworzą wybitni lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej, dlatego zabiegi z tej dziedziny są wykonywane na niezwykle wysokim poziomie i stanowią istotną część oferty placówki. Pacjenci mogą między innymi poddać się leczeniu żylaków kończyn dolnych, usuwaniu zmian skóry i tkanki podskórnej czy wycięciu węzłów chłonnych.

Tym, co wyróżnia Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED, jest możliwość wykonania zabiegu wazektomii – placówka jest jedną z 10 w Polsce, które współpracują z uznanym w tej dziedzinie specjalistą doktorem Eugeniuszem Siwikiem i jego zespołem. Wazektomia to forma skutecznej (powyżej 99,9%) i bezpiecznej antykoncepcji przeznaczonej dla mężczyzn. W wyniku zabiegu (wykonywanego bez użycia skalpela) produkowane nasienie przestaje zawierać plemniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska