5,0 / 5  - 2 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED

Centrum Medyczne SAD-MED świadczy kompleksowe usługi z zakresu kilku dziedzin, w tym medycyny estetycznej, pacjenci mogą też skorzystać z pomocy poradni: chirurgicznej, proktologicznej i dermatologicznej oraz psychologicznej. Zajmujemy się również fizjoterapią.

Specjalistyczny sprzęt i szereg preparatów nowej generacji, które znajdują się na wyposażeniu ośrodka, stwarza przed pacjentami możliwość odmłodzenia wyglądu, zwiększenia elastyczności skóry i wymodelowania konturów twarzy poprzez jedną z dostosowanych do indywidualnych potrzeb metod. W ofercie placówki znajdują się: wolumetria, mezoterapia, zabieg z zastosowaniem nici hialuronowych oraz wiele innych procedur medycznych.

Zespół ośrodka SAD-MED tworzą wybitni lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej, dlatego zabiegi z tej dziedziny są wykonywane na niezwykle wysokim poziomie i stanowią istotną część oferty placówki. Pacjenci mogą między innymi poddać się leczeniu żylaków kończyn dolnych, usuwaniu zmian skóry i tkanki podskórnej czy wycięciu węzłów chłonnych.

Tym, co wyróżnia Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED, jest możliwość wykonania zabiegu wazektomii – placówka jest jedną z 10 w Polsce, które współpracują z uznanym w tej dziedzinie specjalistą doktorem Eugeniuszem Siwikiem i jego zespołem. Wazektomia to forma skutecznej (powyżej 99,9%) i bezpiecznej antykoncepcji przeznaczonej dla mężczyzn. W wyniku zabiegu (wykonywanego bez użycia skalpela) produkowane nasienie przestaje zawierać plemniki.