ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 15:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
8:00 - 15:00
czwartek
8:00 - 15:00
piątek
8:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Specjalistycznym Centrum Medycznym SAD-MED

W Specjalistycznym Centrum Medycznym SAD-MED udało się zgromadzić wielokrotnie nagradzanych i wyróżnianych lekarzy z ogromnym doświadczeniem zarówno w wykonywaniu zabiegów, jak i w dbaniu o potrzeby pacjenta. Część kadry łączyła lub łączy praktykę lekarską z działalnością na polu akademickim – wśród specjalistów SAD-MEDu znajdują się byli i obecni pracownicy Śląskiej Akademii Medycznej (ŚAM) i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (ŚUM). Pacjenci placówki mogą mieć zatem pewność, że lekarze, którzy się nimi opiekują, posiadają imponującą wiedzę, która pozwala im występować w roli autorytetów. Znakomita kadra to atut ośrodka, wpływający znacząco na bezpieczeństwo i komfort klientów.

Wśród lekarzy Specjalistycznego Centrum Medycznego SAD-MED znajduje się prof. dr hab. n. med Lech Cierpka, specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i transplantacyjnej, wieloletni pracownik ŚAM oraz Wojewódzki Konsultant w dziedzinie Angiologii. To prezes Śląskiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich, a także członek zagranicznych i krajowych towarzystw naukowych.

Do zespołu należy również dr n. med Artur Caban, specjalista chirurgii ogólnej, aktualnie będący w trakcie specjalizacji z transplantologii klinicznej; dr n. med. Lucyna Elżbieta Mansfeld, specjalista chirurgii ogólnej oraz wieloletni członek senatu ŚAM; dr n. med. Marek Kania, specjalista chirurgii ogólnej, patomorfolog, wieloletni pracownik ŚUM, wykładowca Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej z zakresu medycyny estetycznej, a także dr n. med. Włodzimierz Walewski, specjalista chirurgii ogólnej. Lek. med. Ewa Woch, kolejny członek naszej kadry medycznej, to homeopata oraz specjalista dermatologii z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dermatoskopii. Lek. med. Marian Duraj, specjalista chirurgii ogólnej, przez 5 lat sprawował funkcję szefa Gabinetu Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii ŚAM.

Czytaj więcej 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska