Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED opinie

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 15:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
8:00 - 15:00
czwartek
8:00 - 15:00
piątek
8:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. W ramach chirurgii ogólnej wykonywane są tu zabiegi usuwania zmian skóry i tkanki podskórnej, wycięcia węzłów chłonnych czy założenia portu dożylnego do chemioterapii, istnieje także możliwość poddania się leczeniu żylaków kończyn dolnych. Pacjenci znajdą również w placówce profesjonalną pomoc w poradniach dermatologicznej, proktologicznej oraz psychologicznej. Istnieje także możliwość poddania się wazektomii. Najczęściej do tej placówki umawiam do dr Mariana Duraja, który specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej oraz dermatologii, tj. np. usuwanie zmian skóry i tkanki podskórnej. Ponadto zajmuje się zakładaniem portów dożylnych dla pacjentów cierpiących na nowotwory, którzy wymagają długotrwałej chemioterapii. Zgodnie z opiniami jego pacjentów Pan doktor to świetny specjalista, który naprawdę interesuje się przychodzącym do niego pacjentem, ale co znacznie ważniejsze, ma wielką wiedzę medyczną, stąd jego trafne diagnozy. Często słyszę, że inni lekarze nie chcieli się podjąć leczenia a Pan dr postawił diagnozę i bardzo szybko przeprowadził zabieg. Przywraca pacjentom wiarę w możliwości medycyny." - Agata W. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Mariusz
5.0
Mariusz
Dodano: 12 czerwca 2017
Zabieg:
Wazektomia (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Andrzej
5.0
Andrzej
Dodano: 24 kwietnia 2017
Zabieg:
Wazektomia (kwiecień 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska