3,6 / 5  - 17 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm

W bogatej ofercie placówki każdy pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Specjalizujemy się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Wygładzamy zmarszczki, likwidujemy naczynka i przebarwienia, a także modelujemy sylwetkę i niwelujemy cellulit. Wierzymy, że piękne, zadbane ciało jest sekretem dobrego samopoczucia i zdrowia. Ponadto świadczymy usługi z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Wykonywane przez nas zabiegi charakteryzują się niskim progiem inwazyjności oraz spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Do oferty należą także konsultacje z lekarzami poszczególnych specjalności – w swoich gabinetach pacjentów konsultuje m.in. ortopeda, chirurg i kardiolog. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób flebologicznych oraz proktologicznych. Ponadto w Centrum niezbędną pomoc lekarską otrzymają osoby ze schorzeniami natury neurologicznej czy endokrynologicznej.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w placówce usług medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.