ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W bogatej ofercie placówki każdy pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Specjalizujemy się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Wygładzamy zmarszczki, likwidujemy naczynka i przebarwienia, a także modelujemy sylwetkę i niwelujemy cellulit. Wierzymy, że piękne, zadbane ciało jest sekretem dobrego samopoczucia i zdrowia. Ponadto świadczymy usługi z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Wykonywane przez nas zabiegi charakteryzują się niskim progiem inwazyjności oraz spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Do oferty należą także konsultacje z lekarzami poszczególnych specjalności – w swoich gabinetach pacjentów konsultuje m.in. ortopeda, chirurg i kardiolog. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób flebologicznych oraz proktologicznych. Ponadto w Centrum niezbędną pomoc lekarską otrzymają osoby ze schorzeniami natury neurologicznej czy endokrynologicznej.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w placówce usług medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska