Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań - cennik

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
16:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym gabinecie profesjonalną pomoc medyczną otrzymują pacjenci borykający się ze schorzeniami natury urologicznej. Oferujemy pełną diagnostykę obejmującą badanie przedmiotowe, podmiotowe i USG (również USG TRUS). Podczas specjalistycznych konsultacji omawiamy z pacjentem wyniki badań i sugerujemy najbardziej optymalne rozwiązanie problemu zdrowotnego. Dokonujemy kwalifikacji chorych do poszczególnych zabiegów.

Do oferty gabinetu należą ambulatoryjne zabiegi urologiczne. Wykonujemy zabiegi stulejki, a także korekcję krótkiego wędzidełka. Przeprowadzamy leczenie wodniaka jądra.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem guzów oraz nowotworów gruczołu krokowego, pęcherza moczowego i nerek. Specjalizujemy się w małoinwazyjnych technikach leczenia (laparoskopia, endoskopia). Doktor Cieśliński wykonuje ponadto tradycyjne zabiegi chirurgiczne. Przeprowadza takie zabiegi jak radykalna nefrektomia czy resekcja guza nerki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu. Listę świadczonych przez nas usług medycznych znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska