4,4 / 5  - 196 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych oraz niepłodności. Wykorzystujemy wszystkie znane dzisiejszej medycynie metody rozpoznania i leczenia niepłodności, przeprowadzamy szereg badań i wdrażamy niezbędne leczenie. Oferujemy Państwu leczenie hormonalne, chirurgiczne, a także metody wspomagania rozrodu: inseminację domaciczną oraz zapłodnienie pozaustrojowe.

Świadczymy pełen zakres usług w ramach ginekologii i położnictwa. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań prenatalnych, wykonujemy USG ciążowe i ginekologiczne.

W naszej ofercie znalazły się również usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy takie zabiegi jak labioplastyka, lifting krocza czy odmładzanie krocza i pochwy.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług.