Gravida - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych oraz niepłodności. Wykorzystujemy wszystkie znane dzisiejszej medycynie metody rozpoznania i leczenia niepłodności, przeprowadzamy szereg badań i wdrażamy niezbędne leczenie. Oferujemy Państwu leczenie hormonalne, chirurgiczne, a także metody wspomagania rozrodu: inseminację domaciczną oraz zapłodnienie pozaustrojowe.

Świadczymy pełen zakres usług w ramach ginekologii i położnictwa. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań prenatalnych, wykonujemy USG ciążowe i ginekologiczne.

W naszej ofercie znalazły się również usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy takie zabiegi jak labioplastyka, lifting krocza czy odmładzanie krocza i pochwy.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska