ocena 4.7 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:00 - 18:00
wtorek
7:00 - 18:00
środa
7:00 - 18:00
czwartek
7:00 - 18:00
piątek
7:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Sport Klinika została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Sport Klinika to placówka specjalizująca się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową (w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego) wraz z podawaniem komórek macierzystych. Wyspecjalizowana kadra lekarzy ortopedów, choć nie tylko, służy swoją wiedzą i umiejętnościami, co potwierdzają zadowoleni pacjenci. Zabiegi są przeprowadzane profesjonalnie i fachowo. Dzięki zaangażowaniu lekarzy z tej placówki pacjenci mają szansę powrócić do pełnej sprawności." - Bartłomiej D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Biegacz
5.0
Biegacz
Dodano: 14 września 2017
Tytuł:
"Drobne zastrzeżenia, ale ogólnie wysoki standard"
Brak kontaktu z lekarzem operującym wkrótce po zabiegu. Polityka cenowa - koszty były rozbite na trzy części - zabieg, pobyt w szpitalu i konsultacja miesiąc po. Rozbicie jest sztuczne, bo wszystkie składniki są nie do uniknięcia. A na początku można mylnie odnieść wrażenie, że jest taniej niż ostatecznie wychodzi.
Sprawna organizacja i obsługa. Precyzyjna ocena dolegliwości. Wysoki standard wyposażenia. Sprawny zabieg i opieka po.
Zabieg:
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego (sierpień 2017)
 
Szczegóły 
Ireneusz
5.0
Ireneusz
Dodano: 19 października 2018
Tytuł:
"Polecam"
Posiłki były dość skromne jak na 420zł za dzień pobytu w szpitalu...
Fachowa opieka i dobrze przystosowane sale do potrzeb pacjenta...
Zabieg:
Operacje i leczenie kolana (październik 2018)
 
Szczegóły 
Magdalena
(Chojnice)
5.0
Magdalena (Chojnice)
Dodano: 3 października 2018
Tytuł:
"Kompetencja, dbałość o pacjetna"
Kompetencja, sprawność i dostosowanie badań do oczekiwań. Dbałość o pacjenta. Lekarz który widzi pacjenta i chce mu pomóc.
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (wrzesień 2018)
 
Szczegóły 
Pawleta. Ł
5.0
Pawleta. Ł
Dodano: 5 czerwca 2018
Tytuł:
"Moja opinia"
Bez uwag
Że od momentu przybycia do kliniki bardzo szybko został wykonany zabieg na który byłam umuwiona
Zabieg:
Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego (maj 2018)
 
Szczegóły 
Peter
4.0
Peter
Dodano: 23 listopada 2018
Tytuł:
"Konsultacja ortopedyczna w Sport Klinice w Żorach przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo pozytywne wrażenie ogólne. Polecam!"
Konkretnie i kompetentnie.
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (listopad 2018)
 
Szczegóły 
Julian
(Kraków)
4.0
Julian (Kraków)
Dodano: 9 lipca 2018
Tytuł:
"" Pacjent zmotoryzowany""
Może jest to drobnostka, ale nie podobała mi się opłata za parking. Jeżeli jestem pacjentem kliniki to parking powinien być wliczony w cenę wizyty. W wielu przychodniach bywało tak, że po wizycie w rejestracji pobiera się bądź to pieczątkę bądź kartę uprawniający do darmowego korzystania z parkingu na czas wizyty. Pacjent przy wyjeździe z parkingu nie powinien zawracać sobie głowy drobnymi pieniędzmi i ewentualną wycieczką do baru w celu rozmiany banknotów na bilon.
Rzeczowa konsultacja. Określono mi różne warianty postępowania. O zabiegu, który został opisany w trakcie wizyty, zadecydujemy w innym terminie po skończonym leczeniu zachowawczym. Konsultacja w pełni mnie usatysfakcjonowała.
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2018)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska