Przychodnia Starmed

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Starmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Starmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Starmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Starmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Starmed Pacjenci Starmed Pacjenci Starmed Przychodnia Starmed

Informacje ogólne o Przychodni Starmed

Przychodnia Starmed to zespół poradni, który ma swoją siedzibę w Gdańsku przy ulicy Piecewskiej 25/6. Pacjenci mogą u nas skorzystać z konsultacji, badań oraz zabiegów wykonywanych przez lekarzy zajmujących się kilkoma różnymi dziedzinami medycyny. Specjalizujemy się zwłaszcza w ginekologii i położnictwie. W ośrodku znajduje się również poradnia endokrynologiczna, urologiczna oraz dermatologiczna, a także ortopedyczna.

Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt do przeprowadzania badań ultrasonograficznych – Voluson E6. Aparat pozwala na uzyskanie najwyższej jakości trójwymiarowych obrazów, również w czasie rzeczywistym. Wykorzystując zaawansowane możliwości technologiczne urządzenia, nasi lekarze wykonują, między innymi, USG prenatalne 3D i 4D. Badanie odgrywa istotną rolę w wykrywaniu wad rozwojowych i chorób genetycznych dziecka już na etapie życia płodowego, a w rezultacie ułatwia szybką diagnostykę i podjęcie leczenia jeszcze w łonie matki lub od razu po narodzinach. Co więcej, jest całkowicie bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla malucha.

Gwarancją uzyskania wiarygodnych i dokładnych wyników badania są posiadane przez naszych lekarzy certyfikaty Fetal Medicine Fundation (FMF), międzynarodowej organizacji, która przeprowadza szkolenia dotyczące medycyny płodu, dbając jednocześnie w ten sposób o stan zdrowia kobiet ciężarnych i ich dzieci.

Oprócz badania ginekologiczno-położniczego proponujemy Państwu szeroki zakres badań USG.

Oferta Przychodni Starmed powinna zainteresować również pacjentów cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów i różnego rodzaju urazy ortopedyczne. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych metod terapii, w tym do leczenia za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego oraz PRP (osocza bogatopłytkowego).

W naszej placówce wykonywane są ponadto specjalistyczne usługi z zakresu urologii, w tym uroflowmetria czy biopsja prostaty.

W Przychodni Starmed przyjmują wyłącznie znakomicie wykwalifikowani, doświadczeni lekarze. Ze względu na to, że nieustannie starają się rozwijać swoje kompetencje i śledzić aktualne kierunki rozwoju wiedzy medycznej, zapewniają naszym pacjentom leczenie utrzymane na najwyższym poziomie jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Przychodni Starmed.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Przychodni Starmed dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie aparatów do przeprowadzania ultrasonografii – Voluson E6. Został stworzony przede wszystkim z myślą o badaniach prenatalnych, położniczych i ginekologicznych. Sprzęt umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów 2D, 3D oraz 4D, takich jak obrazowanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym. Ostatnia spośród wymienionych funkcji urządzenia pozwala na obserwację i precyzyjną ocenę anatomii płodu, a w rezultacie na stwierdzenie lub wykluczenie określonych wad rozwojowych. Zwracając uwagę na budowę różnych struktur (czaszka, twarzoczaszka, kręgosłup i inne) oraz na elementy takie jak częstość i rytm akcji serca oraz biometryczne wymiary płodu, lekarz jest w stanie określić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Obrazy uzyskiwane dzięki możliwościom technologicznym aparatu Voluson E6 przyczyniają się również do umocnienia więzi emocjonalnej przyszłych rodziców z dzieckiem. Aparat pozwala na obserwację wyglądu zewnętrznego i rozpoznanie płci malucha, dlatego badanie z jego użyciem stanowi istotne przeżycie.

Osiągnięcia i certyfikaty Przychodni Starmed

Do zespołu Przychodni Starmed należą lekarze, którzy specjalizują się w ultrasonograficznej diagnostyce prenatalnej. Potwierdzeniem ich umiejętności w tej dziedzinie są certyfikaty Fetal Medicine Fundation (FMF), londyńskiej organizacji, która za cel obrała sobie poprawę stanu zdrowia kobiet ciężarnych i ich dzieci poprzez badania oraz szkolenia z zakresu medycyny płodu. Dokument jest gwarancją rzetelności i dokładności prenatalnych badań diagnostycznych wykonywanych przez naszych specjalistów.

Wśród personelu naszej placówki znajdują się również lekarze posiadający tytuły naukowe doktora i doktora habilitowanego. Są one świadectwem ich osiągnięć na polu naukowym i jednocześnie ukoronowaniem kompetencji oraz rozległej wiedzy medycznej, którą wykorzystują w codziennych kontaktach z pacjentami.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.