Starmedica - Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Klinika Starmedica - Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim

Informacje ogólne o Starmedica - Centrum Medycznym w Gorzowie Wielkopolskim

Centrum Medyczne Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim to nowoczesna placówka świadcząca usługi z zakresu diagnostyki obrazowej. Pacjenci mogą odwiedzić jedną z kilku znajdujących się tutaj poradni specjalistycznychchirurgii naczyniowejonkologiczną lub ortopedyczną. Ośrodek w Gorzowie Wielkopolskim jest częścią Grupy Medycznej Starmedica, która ma swoje oddziały również w innych miastach województwa lubuskiego, a także w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, dolnośląskim i lubelskim.

Tym, co wyróżnia Centrum Medyczne Starmedica na tle innych placówek, jest możliwość skorzystania z pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej (PET/CT), która jest przeprowadzana za pomocą nowoczesnego aparatu Optima 560 firmy General Electric. Badanie pozwala z imponującą precyzją określić lokalizację i charakter nawet najdrobniejszych zmian nowotworowych, ustalić, czy wystąpiły przerzuty, a także monitorować efekty leczenia choroby. Urządzenie umożliwia również wykonanie zwykłej tomografii komputerowej – procedury o szerokim zakresie zastosowań diagnostycznych, która służy między innymi do wykrywania różnego rodzaju nieprawidłowości centralnego układu nerwowego, okolic klatki piersiowej i śródpiersia, jamy brzusznej czy miednicy małej.

W ofercie placówki znajduje się ponadto rezonans magnetyczny (MRI). Badanie przeprowadzamy za pomocą aparatu Brivo MR355 Inspire, który generuje doskonałej jakości obrazy diagnostyczne w oparciu o działanie fal radiowych i pola magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli. Rezonans stosowany jest przede wszystkim do oceny układu mięśniowego i szkieletu, a także w wykrywaniu schorzeń kręgosłupa oraz układu nerwowego i mózgu

W naszym ośrodku można skorzystać również z biopsji BAC piersi czy mammografii. Oprócz tego w placówce znajduje się pracownia USG i nowa pracownia RTG.

Zależy nam, by pacjenci mieli pewność, że świadczymy usługi utrzymane na najwyższym, międzynarodowym poziomie, dlatego stale monitorujemy ich jakość. Skuteczność naszych działań potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2009. Staramy się również, by wykonywane w naszym centrum badania były coraz bardziej dostępne dla szerokiego grona osób, dlatego obejmujemy je atrakcyjnymi promocjami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ośrodka.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt przeznaczony do wykonywania badań z zakresu diagnostyki obrazowej. Rezonans magnetyczny (MRI) przeprowadzamy za pomocą aparatu Brivo MR355 Inspire 1,5T amerykańskiej firmy General Electric. Urządzenie wytwarza pole magnetyczne o natężeniu 1,5 Tesli, które umożliwia uzyskanie wysokiej jakości dwu- i trójwymiarowych obrazów struktur anatomicznych w ciele człowieka. Zdjęcia wykonywane za jego pośrednictwem pozwalają na zdiagnozowanie szeregu problemów z dokładnością do kilku milimetrów.

W ośrodku znajduje się również hybrydowy aparat Optima 560 firmy General Electric, stosowany w badaniach tomografii komputerowej i PET/CT. Urządzenie pozwala uzyskać doskonałej jakości wielowarstwowe przekrojowe obrazy ciała pacjenta, umożliwiające ocenę anatomii narządów. Od zwykłego tomografu różni się tym, że posiada skaner pozytonowej tomografii emisyjnej (PET), który jest w stanie dostarczyć precyzyjnych wyników pozwalających na lokalizację najdrobniejszych zmian nowotworowych. Skaner rejestruje dystrybucję radioaktywności wprowadzonego do ciała pacjenta izotopu, zapewniając wysokie prawdopodobieństwo rozpoznania zmian nowotworowych, sięgające nawet 90% badanych przypadków.

Na wyposażeniu placówki znajdują się również dwa aparaty USG, które do obrazowania narządów wykorzystują właściwości ultradźwięków. Dysponujemy ponadto nowoczesnym sprzętem do wykonywania RTG, a także mammografem, czyli urządzeniem, które pozwala wykryć raka piersi we wczesnym stadium.

Udogodnienia dla pacjentów

W Centrum Medycznym Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim dbamy nie tylko o zdrowie naszych pacjentów, ale również o ich dobre samopoczucie. Z myślą o komforcie klientów placówki przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na usługi objęte naszą ofertą. Badania po niższej cenie można wykonać w ramach akcji „Tanie badanie raz w miesiącu” – daty promocji ogłaszamy za pośrednictwem naszych kont na portalach społecznościowych.

Osiągnięcia i certyfikaty Starmedica - Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim

Centrum Medyczne Starmedica posiada certyfikaty potwierdzające zgodność stosowanego w placówce systemu zarządzania jakością oraz systemu zarządzania środowiskowego z międzynarodowymi normami EN ISO 9001:2008 oraz DIN EN ISO 14001:2009 w zakresie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, Profilaktycznych Programów Zdrowotnych, Diagnostyki Obrazowej i Laboratoryjnej, a także Diagnostyki Medycznej, PET/CT oraz Rehabilitacji Leczniczej i Leczenia Stomatologicznego. Certyfikacja została przeprowadzona przez renomowaną niemiecką jednostkę TÜV Proficert i jest objęta regularnym nadzorem. Stanowi przy tym potwierdzenie, że nieustannie kontrolujemy wewnętrzne funkcjonowanie ośrodka w trosce o jakość świadczonych przez nas usług, a także wypełniamy naszą misję, kierując się ideą zrównoważonego rozwoju.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.