Starmedica - Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim jest najbardziej kompleksowym centrum diagnostycznym w regionie. Oprócz tego, że wykonujemy badania z zakresu diagnostyki obrazowej, nasi lekarze przyjmują pacjentów w kilku  poradniach specjalistycznych: chirurgii naczyniowej, onkologicznej i ortopedycznej.

W ofercie ośrodka znajduje się rezonans magnetyczny (MRI). Badanie jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, jednak ze względu na to, że wykorzystuje właściwości pola magnetycznego, nie może być przeprowadzane u osób z metalicznym ciałem obcym wszczepionym w obrębie tkanek miękkich, z elektrostymulatorem serca ani z implantem ślimakowym. Najczęściej stosuje się je w ortopedii oraz w diagnostyce chorób układu nerwowego, takich jak guzy mózgu, udary czy choroba Alzheimera.

Wykonujemy także tomografię komputerową (TK), czyli badanie, które pozwala uzyskać wyniki w postaci przekrojów wewnętrznych struktur organizmu człowieka w oparciu o działanie promieniowania rentgenowskiego. Tę metodę obrazowania stosuje się w bardzo wielu dziedzinach medycyny – umożliwia rozpoznanie urazów, zmian nowotworowych czy krwawień i zatorów. Tomografię można wykonać także w przypadku podejrzenia chorób serca, laryngologicznych, czy takich, które dotyczą układu nerwowego, pokarmowego lub moczowo-płciowego.

W Centrum Medycznym Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim obrazowanie wykonywane jest ponadto za pomocą pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej (PET/CT). Najczęściej posługujemy się tą metodą, by rozpoznać zmiany nowotworowe – jej niewątpliwym atutem jest to, że umożliwia postawienie diagnozy we wczesnej fazie rozwoju choroby, kiedy istnieje największa szansa, że leczenie przyniesie pozytywne efekty. Dzięki PET/CT da się także monitorować rezultaty prowadzonej terapii. Co więcej, badanie pozwala określić charakter zmian nowotworowych, sprawdzić, czy wystąpiły przerzuty i przede wszystkim z ogromną dokładnością zlokalizować ogniska patologiczne.

W naszym ośrodku prowadzimy program profilaktyki raka piersi, w ramach którego w zakresie podstawowym wykonujemy mammografię, czyli badanie piersi z zastosowaniem promieniowania rentgenowskiego, a w zakresie pogłębionym – również USG i/lub biopsję cienkoigłową.

W Centrum Medycznym Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się pracownia USG, w której przeprowadzamy badania ultrasonograficzne różnych części ciała – od tarczycy po stopę – w tym również USG Doppler, pozwalające na ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach.

Oferta placówki obejmuje ponadto różne rodzaje biopsji: gruboigłową oraz aspiracyjną cienkoigłową, która polega na nakłuciu badanego obszaru i zaaspirowaniu, czyli zassaniu niewielkiego fragmentu tkanki. Procedura pozwala określić, jaki charakter mają wykryte wcześniej zmiany patologiczne: łagodny czy złośliwy.

W naszej nowej pracowni RTG wykonujemy szeroki zakres badań z wykorzystaniem promieniowania rentgenowskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Medycznego Starmedica w Gorzowie Wielkopolskim, która znajduje się w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Starmedica - Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.