Sthetic Klinika dr Jagielskiej - lekarze

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Dbamy o to, aby pacjenci korzystający z naszych usług mieli zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną. Właścicielka kliniki jest dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalistka dermatologii  dr. n. med. Aleksandra Jagielska. W trosce o dobro Pacjentów starannie dobiera personel, współpracując tylko z lekarzami posiadającymi duże doświadczenie, wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim pasję. Specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej jest posiadający dużą wiedzę i umiejętności zdobyte m.in. na stażu zagranicznym w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (Belgia) pod kierunkiem Profesora Jana Vranckx’a, lek.med. Łukasz Ulatowski. Lekarzami przeprowadzającymi zabiegi medycyny estetycznej są: posiadająca duże doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej, laseroterapii i dermatologii klinicznej, specjalistka dermatolog-wenerolog lek.med. Agnieszka Adamowska oraz  absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalista chirurgii ogólnej i wisceralnej, lek. med. Łukasz Łebkowski z kliniki w Luxemburgu, specjalizujący się w nieinwazyjnym liftingu twarzy i ciała za pomocą nici First Lift i Aptos, laserowej blefaroplatyce (korekcja opadających powiek).

Zabiegami ginekologii estetycznej i ginekologii ogólnej  zajmuje się absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dr n.med. Jakub Rzepka oraz dr n.med. Małgorzata Bieńkowska, która jest ponadto doświadczonym endokrynologiem z doświadczeniem w medycynie przeciwstarzeniowej i dr Wojciech Głuchowski, specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii. Do zespołu  lekarskiego należy również, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, dr n. med. Wirginiusz Dziewirski, który w naszej klinice zajmuje się diagnostyką różnicową i leczeniem chirurgicznym zmian skórnych o charakterze guzów i zmian barwnikowych.

Pracę kadry lekarskiej wspiera absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, dietetyk kliniczny i psychodietetyk Katarzyna Błażejewska oraz  wysoko wykwalifikowany zespół kosmetologów i masażystów.

Czytaj więcej 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.