poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Sthetica Klinika Medycyny estetycznej oferuje zabiegi odmładzające, wyszczuplające oraz lecznicze.  W autorskim programie kształtującym sylwetkę i zmniejszającym ilość tkanki tłuszczowej wykorzystujemy urządzenia typu LipoCryo czy Venus Freeze, wykonujemy body wrapping, specjalistyczne masaże oraz zabiegi z użyciem dermokosmetyków i kosmetyków ekskluzywnych marek. Stosujemy bezpieczne techniki wypełniania i redukcji zmarszczek, przeprowadzamy zabiegi liftingujące (nici PDO Hilo Lift), rewitalizujemy skórę (Aquashine), stosujemy wysokiej klasy preparaty Dermaheal usuwające przebarwienia i redukujące problem wypadania włosów. Pomagamy pacjentom usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej techniką iniekcyjną (Aqualyx), ponadto redukujemy cellulit mezoterapią preparatem Alidya. Leczymy grzybicę paznokci przy pomocy urządzenia Forma tk Fungus, a także usuwamy owłosienie laserem Light Sheer Duet.

Pełen zakres usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Sthetica Klinika Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska