poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Leczenie, terapia STO-MED Leczenie, terapia STO-MED Leczenie, terapia STO-MED Leczenie, terapia STO-MED Leczenie, terapia STO-MED Leczenie, terapia STO-MED Logo gabinetu stomatologicznego STO-MED

Informacje ogólne o STO-MED 

Bydgoska przychodnia STO-MED już od 1999 roku pomaga pacjentom borykającym się z problemami stomatologicznymi. Dzięki ugruntowanej pozycji jesteśmy renomowaną jednostką, docenianą przez pacjentów z kraju i zagranicy.

Pracują u nas wysokiej klasy specjaliści, których doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty. Cechuje ich nie tylko precyzyjne i fachowe leczenie, lecz również empatia, dzięki której pacjenci obdarzają ich zaufaniem. Zatrudniamy także wykwalifikowany personel pomocniczy, który dba o prawidłowe funkcjonowanie gabinetu.

Poza stomatologami trzonem naszej przychodni jest wysokiej klasy nowoczesny sprzęt oraz najnowsze procedury, z powodzeniem stosowane przez dentystów na całym świecie. Prócz profesjonalnej obsługi mogą Państwo liczyć na przyjazną atmosferę.

Posiadamy szeroką ofertę zabiegów stomatologicznych z zakresu m.in. stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz protetyki, a także ortodoncji. W naszym gabinecie istnieje także możliwość wykonania cyfrowego zdjęcia RTG zębów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z należytą uwagą, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować proces leczenia do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Przed rozpoczęciem zabiegu nasi specjaliści konsultują jego przebieg z pacjentem, dzięki czemu procedura jest mniej stresująca. Pracujący u nas stomatolodzy są do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu. Pacjentów z bólem w miarę możliwości staramy się przyjmować poza kolejnością.

Warto także wspomnieć, iż budynek, w którym mieści się przychodnia, jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a stomatolodzy posługują się językiem angielskim, co ułatwia kontakt z pacjentem zagranicznym.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie znajdą Państwo jedynie wysokiej klasy sprzęt, który gwarantuje nie tylko skuteczne wykonanie zabiegu, lecz również bezpieczeństwo. Obecnie posiadamy m.in.:

  •  Laser biostymulacyjny – dzięki promieniowaniu podczerwonemu umożliwia wykonanie bezinwazyjnych zabiegów stomatologicznych. Laser redukuje czas gojenia ran, przyśpieszając proces ich zabliźniania po zabiegach usunięcia zęba bądź przewlekłych zapaleniach tkanki okołozębowej, a także skutecznie aktywizuje regenerację komórek.
  •  RTG cyfrowe – rentgen, dzięki któremu możliwe jest wykonanie cyfrowego zdjęcia zębów, co jest niezbędnym elementem diagnostyki, pozwalającym opracować dalszy plan leczenia.
  •  Skaler ultradźwiękowy – urządzenie pozwala na skuteczne usuwanie kamienia nazębnego i oczyszczanie zębów za pomocą ultradźwięków.
  •  Unity stomatologiczne – wygodne fotele stomatologiczne, wyposażone w niezbędne elementy usprawniające pracę dentysty.

Prócz tego posiadamy narzędzia jedno- i wielorazowego użytku, a także stosujemy najlepsze materiały i komponenty.

Udogodnienia dla pacjentów

Dla Państwa wygody oferujemy następujące udogodnienia:

  • Przyjemna atmosfera – nasz personel dba, aby w naszej klinice czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie.
  • Anglojęzyczny personel – nasi specjaliści posługują się językiem angielskim, co znacznie ułatwia kontakt z pacjentem zagranicznym.
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym – budynek, w którym mieści się przychodnia, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Kolorowe wypełnienia – najmłodsi pacjenci sami mogą wybrać, jaki kolor wypełnienia chcą mieć.

Osiągnięcia i certyfikaty STO-MED 

Od ponad 16 lat funkcjonujemy na medycznej mapie Bydgoszczy, pomagając pacjentom zachować zdrowy i piękny uśmiech. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym nas Państwo obdarzają.

Nie brakuje nam również sukcesów na arenie naukowej. Bogate doświadczenie naszych specjalistów potwierdzone jest przez liczne dyplomy i certyfikaty uzyskane podczas kursów, szkoleń oraz konferencji naukowych.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.