4,7 / 5  - 118 ocen »
Gabinet zabiegowy StomaCare Gabinet konsultacyjny StomaCare Wygląd zewnętrzny StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Wnętrza, wystrój StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Wnętrza, wystrój StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Gabinet zabiegowy StomaCare Gabinet zabiegowy StomaCare Gabinet zabiegowy StomaCare Kadra StomaCare Kadra StomaCare Kadra StomaCare Kadra StomaCare Kadra StomaCare Kadra StomaCare Gabinet zabiegowy StomaCare Gabinet zabiegowy StomaCare Gabinet StomaCare Kadra StomaCare Oferta, ćwiczenia, zabiegi StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Recepcja, poczekalnia StomaCare Wygląd zewnętrzny StomaCare Gabinet StomaCare logo Stomacare

Informacje ogólne o StomaCare

Klinika StomaCare to wyspecjalizowana placówka oferująca pacjentom szereg nowoczesnych zabiegów z zakresu protetyki, ortodoncji oraz innych dziedzin stomatologii. Nasz gabinet jest kameralny, ale znakomicie wyposażony – wśród posiadanych przez nas urządzeń medycznych znajduje się m.in. aparatura do laserowego wykrywania próchnicy Diagnodent Pen, abrazja powietrzna Rondoflexplus oraz system multimedialny z kamerą wewnątrzustną Gendex. Dzięki stosowanym przez nas sprzętom medycznym możemy oferować pacjentom innowacyjne zabiegi, takie jak skaling z użyciem skalera powietrznego Sonicflex czy wszczepianie implantów. Leczymy schorzenia zębów i dziąseł, a w ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy wybielanie metodą nakładkową oraz nowoczesnym systemem Beyond Polus PowerWhitening. Oferujemy również korekcję kształtu i koloru uzębienia przy pomocy licówek porcelanowych. Wykorzystujemy korony pełnoceramiczne, porcelanowe i akrylowe oraz najlepszej jakości materiały kompozytowe do wypełnień ubytków. Leczymy parodontozę, posługując się w tym celu aparatem do elektrostymulacji metodą Żenni – wykonujemy takie zabiegi jako jedyni w Polsce.

Specjalizujemy się w odbudowie protetycznej, a także w ortodoncji. Od lat współpracujemy z doświadczonym laboratorium protetycznym. Rekonstruujemy nawet bardzo zniszczone zęby oraz uzupełniamy pojedyncze i rozległe ubytki uzębienia. W tym celu stosujemy mosty protetyczne, przeprowadzamy również zabiegi implantologiczne. Oferujemy pacjentom protezy stałe i ruchome, zaś niedoskonałości przednich zębów niwelujemy przy zastosowaniu licówek porcelanowych. Wykorzystujemy nowoczesne licówki Platin, które nie wymagają szlifowania, są supercienkie i niebywale estetyczne. W ramach zabiegów ortodontycznych korygujemy nieprawidłowości zgryzu przy użyciu aparatów ruchomych i stałych (metalowych i estetycznych) oraz systemów samoligaturujących. Posiadamy aparaty firmy Damon oraz T1, oferujemy pacjentom niewidoczne aparaty Clear Aligner oraz systemy Damon Clear.

Dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki – każda odwiedzająca nas osoba przechodzi rzetelny instruktaż higieny jamy ustnej. Naszą misją jest edukacja pacjentów i podnoszenie ich świadomości dbania o zdrowy i piękny uśmiech. Leczenie w naszym gabinecie jest całkowicie bezbolesne, prócz tego zespół medyczny kliniki służy poradą w każdej sytuacji wymagającej leczenia z zakresu stomatologii.

W zakres wykonywanych przez nas zabiegów wchodzą również usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Odmładzamy skórę i odświeżyła swój wygląd, poddając się procedurom Anti-Aging. Wykorzystujemy wyłącznie preparaty renomowanych firm, w tym Botox i Juvederm.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mając świadomość potrzeby ciągłego poszerzania oferty, sukcesywnie nabywamy innowacyjne urządzenia medyczne. Nasza klinika jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wyłącznie renomowanych firm. Dzięki bogatemu wyposażeniu gabinetu możemy stosować małoinwazyjne techniki zabiegowe cechujące się wysokim poziomem skuteczności. Leczący się u nas pacjenci mogą być pewni, że trafiają pod opiekę stomatologów, którzy w pełni poświęcają się swojej pracy. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

 • Diagnodent Pen – system laserowej diagnostyki próchnicy. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu jesteśmy w stanie wykryć wczesne zmiany próchnicowe oraz wdrożyć natychmiastowe leczenie. W efekcie skutkuje to możliwością wykorzystania minimalnie inwazyjnych technik i skróceniem czasu leczenia.
 • System multimedialny z kamerą wewnątrzustną Gendex – dzięki wzbogaceniu wyposażenia gabinetu o ten nowoczesny system uzyskaliśmy możliwość wizualizacji podczas badania i wykonywania zabiegów.
 • Lampa wybielająca Beyond Polus Power Whitening – system wybielający najnowszej generacji, rozjaśniający uzębienie pacjentów przy wykorzystaniu technologii tzw. zimnego światła.
 • Abrazja powietrzna Rondoflexplus – system firmy Kavo, którego technologia bazuje na eliminacji próchnicy przy zastosowaniu strumienia powietrza pod odpowiednim ciśnieniem. Umożliwia nam opracowywanie ubytków za pomocą sprężonego powietrza i substancji ściernej, bez konieczności używania wiertła. Zabieg z użyciem abrazji może być stosowany u osób uczulonych na środki znieczulające.
 • Aparat do elektrostymulacji – innowacyjna technologia elektrostymulacji chorych narządów metodą Żenni. Wykorzystujemy ją do leczenia wielu schorzeń, wśród których można wymienić stany zapalne, neuralgie, nerwobóle i ADHD.
 • Skaler powietrzny Sonicflex – innowacyjny aparat służący do usuwania zmian próchniczych. Jego działanie polega na usuwaniu złogów nazębnych przy pomocy energii drgań o odpowiedniej częstotliwości. Zabieg z zastosowaniem skalera skutecznie usuwa z powierzchni zębów biofilm i osady innego pochodzenia.
 • Radiowizjografia cyfrowa – system obrazowania cyfrowego o najwyższych parametrach jakości. Wykorzystanie urządzenia umożliwia nam wykrywanie wszelkich zmian patologicznych oraz ocenę długości korzeni i kanałów zębów.
 • Rentgen punktowy Expert DC Gendex – najnowszej generacji rentgen do zdjęć punktowych. Cechuje się systemem redukcji promieniowania i krótszym czasem ekspozycji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej ostrości zdjęć rentgenowskich (uzyskanie obrazu o bardzo wysokich parametrach).
 • Piaskarka stomatologiczna Prophyflex 3 – urządzenie firmy Kavo służące do zabiegu higienizacyjnego, jakim jest piaskowanie. Procedura z jego zastosowaniem polega na działaniu na powierzchnię zębów strumieniem specjalnego piasku pod wysokim ciśnieniem. Jego drobinki precyzyjnie i w bezpieczny sposób oczyszczają szkliwo uzębienia z osadów oraz przebarwień.
 • Unit stomatologiczny – wysokiej klasy unit niemieckiej firmy Kavo. Jest wyposażony w system dezynfekcji wody i powietrza, zapewniający pełną sterylność podczas wykonywanych zabiegów.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów jest dla nas wartością priorytetową. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas w pełni swobodnie, aby zabiegi odbywały się bez bólu i stresu, a czas spędzony w naszym ośrodku był dla nich przyjemnością. Leczące się u nas osoby otaczamy kompleksową opieką, wykonując zabiegi w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Dbamy również o to, by wystrój wnętrz uprzyjemnił Państwu pobyt w naszej klinice. W celu zapewnienia pacjentom poczucia komfortu, wygody i bezpieczeństwa, przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w kameralnym, ale znakomicie wyposażonym gabinecie, w którym wykorzystujemy zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne.
 • Instruktaż higieny – z racji tego, że kładziemy duży nacisk na profilaktykę, każdemu pacjentowi kliniki oferujemy instruktaż higieny jamy ustnej, przeprowadzony przez dyplomowaną higienistkę.
 • Indywidualne podejście do pacjenta – każda osoba lecząca się w naszym gabinecie może liczyć na kompleksową opiekę i indywidualne podejście. Wszyscy członkowie zespołu medycznego służą pacjentom pomocą i poradą w zakresie stomatologii, protetyki i ortodoncji.
 • Klimatyzacja – pragniemy, aby pobyt w naszym ośrodku był dla pacjentów jak najbardziej komfortowy. Wnętrza kliniki są nie tylko przytulne i urządzone z dużym wyczuciem smaku, ale także wyposażone w system klimatyzacji.
 • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi – dla wygody naszych pacjentów nawiązaliśmy współpracę z kilkoma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi.
 • Dla zagranicznych pacjentów – możemy się poszczycić tym, iż odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy stolicy, ale i osoby spoza Warszawy oraz pacjenci z zagranicy. By czuli się u nas swobodnie, służymy im pomocą, prowadząc obsługę w języku angielskim.
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – pacjenci niepełnosprawni lub mający problemy z samodzielnym poruszaniem się z łatwością dotrą do naszego gabinetu dzięki podjazdowi. Mieścimy się na parterze, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla osób na wózkach.
 • Miejsca parkingowe dla pacjentów – osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na jednym z kilku stanowisk znajdujących się przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty StomaCare

Klinika StomaCare oraz jej zespół medyczny może się poszczycić wieloma osiągnięciami. Posiadane przez nas umiejętności oraz doświadczenie potwierdzają nie tylko zdobiące ścianę certyfikaty i dyplomy, ale także zaufanie, jakim darzą nas pacjenci. Staramy się na nie zasłużyć, sukcesywnie podnosząc kwalifikacje. Uczestniczymy w kursach i szkoleniach doskonalących, podczas których zapoznajemy się z najnowszymi metodami leczenia, a następnie wdrażamy je w naszym gabinecie. Członkowie zespołu przeprowadzili wiele procedur, w tym ponad 300 zabiegów z zakresu protetyki. Wiedzę medyczną zdobywali w renomowanych polskich i zagranicznych ośrodkach, między innymi w Czechach.

Kładziemy duży nacisk na zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną, stanowiącą wyposażenie kliniki. Jako jedni z nielicznych ośrodków stomatologicznych w Polsce wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia do minimalnie inwazyjnego leczenia próchnicy – posiadamy system abrazji powietrznej, a także skaler powietrzny. Jako jedyna klinika stomatologiczna w Polsce oferujemy naszym pacjentom leczenie paradontozy przy użyciu nowatorskiej metody elektrostymulacji. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem, a nasz zespół przeszedł certyfikowane szkolenie z umiejętności leczenia tą techniką u jej twórcy, dr Żenni.

Dzięki innowacyjnym sprzętom medycznym możemy proponować leczącym się u nas pacjentom zabiegi cechujące się dużą skutecznością i niskim stopniem ingerencji w tkanki zęba. Umożliwia nam to bycie konkurencyjnymi dla osób poszukujących alternatywy dla leczenia z użyciem wierteł.

Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare Gabinet StomaCare