poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Udogodnienia dla gości Stomatologia Aleksander Makara Recepcja, poczekalnia Stomatologia Aleksander Makara Gabinet zabiegowy Stomatologia Aleksander Makara Gabinet zabiegowy Stomatologia Aleksander Makara Gabinet zabiegowy Stomatologia Aleksander Makara Gabinet zabiegowy Stomatologia Aleksander Makara Pacjenci Stomatologia Aleksander Makara Pacjenci Stomatologia Aleksander Makara Wnętrza, wystrój Stomatologia Aleksander Makara Stomatologia Aleksander Makara - logo

Informacje ogólne o Stomatologii Aleksander Makara

Misją gabinetu Stomatologia Aleksander Makara jest świadczenie pacjentom kompleksowych  usług w ramach stomatologii, z wykorzystywaniem najnowszych technik zabiegowych oraz najwyższej jakości materiałów. Komfort leczących się u nas osób jest dla nas wartością priorytetową. Stawiamy na najnowsze, lecz jednocześnie sprawdzone rozwiązania, dzięki którym oferowane u nas leczenie jest szybkie, bezbolesne, precyzyjne i skuteczne. Liczy się dla nas bezpieczeństwo i profesjonalizm, a całą kadrę medyczną placówki cechuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dostosowujemy techniki leczenia do potrzeb i oczekiwań danej osoby celem maksymalnej skuteczności zabiegów.

Nasza obsługa jest profesjonalna i przyjazna, dzięki czemu pacjenci czują się u nas jak u siebie. Spośród innych ośrodków wyróżnia nas szeroka gama różnego rodzaju udogodnień, począwszy od darmowego Wi-Fi w obrębie gabinetu, a skończywszy na przestronnej, komfortowej poczekalni, bardzo przytulnej dzięki znajdującej się w niej wygodnej kanapie. Pacjenci mogą się odprężyć przed wizytą, oglądając telewizję, a ich pociechy mogą spędzić czas oczekiwania na zabieg na zabawie. To, co nas jeszcze wyróżnia, to doskonały system rejestracji. Oprócz standardowego rejestrowania się telefonicznie mają Państwo możliwość skorzystania z darmowej rejestracji elektronicznej (e-rejestracji). Dzięki temu pacjenci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, ponadto każdą umówioną wizytę przypominamy z jednodniowym wyprzedzeniem.

Nasza bogata oferta zapewnia możliwość pełnej opieki medycznej w obrębie leczenia stomatologicznego. Można poddać się u nas wielu różnym zabiegom: od prostych leczeń zachowawczych, przez protetykę i endodoncję po skomplikowane zabiegi chirurgiczne czy implantologię.

Dzięki stworzeniu specjalnego trzypunktowego planu leczenia każdy zagraniczny pacjent jest przez nas obsługiwany szybko i profesjonalnie. Poprzez kontakt pocztą elektroniczną (e-mail) ustalamy dane osobowe oraz wstępny zarys problematyki, z jaką przychodzi dana osoba. Pozwala to na postawienie wstępnej diagnozy, która znacznie ułatwia późniejsze leczenie. Plan leczenia jest tworzony indywidualnie dla każdego pacjenta. Brana jest w nim pod uwagę wstępna diagnoza, możliwości finansowe oraz ogólny stan zdrowia pacjenta. Nasz gabinet jest w stanie zaoferować kompleksową realizację pobytu zagranicznego pacjenta. Wlicza się w nią m.in.: rezerwacja biletów środków transportu publicznego, organizacja noclegów, a nawet wypełnienie czasu wolnego pacjenta.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się leczeniem protetycznym, przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne oraz implantologiczne. 

Poszerzyliśmy ofertę o leczenie ortodontyczne. Korygujemy wady zgryzu pacjentów przy pomocy aparatów stałych metalowych i estetycznych (możliwy jest również wariant mieszany – aparat estetyczny na zębach przednich, a metalowy na bocznych). Pacjenci zainteresowani brakiem niedogodności związanych z codziennym użytkowaniem aparatu stałego mogą wybrać Clear Aligner® – metodę leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek. Nakładki są tworzone metodą termoformowania (aparaturą Scheu Dental) w wyspecjalizowanych laboratoriach, nie mają metalowych elementów do skręcania czy mocowania i są wykonane z miękkiego materiału, dzięki czemu ich użytkowanie nie wiąże się z dyskomfortem.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi pedodoncja. Leczymy dzieci w każdym wieku, a spotkania staramy się umawiać w godzinach przedpołudniowych. Przyzwyczajamy dzieci do wizyty w gabinecie stomatologicznym poprzez budowanie pozytywnych wspomnień: organizujemy wizyty adaptacyjne, podczas których mały pacjent ma możliwość zapoznania się z gabinetem, zespołem oraz narzędziami, wykonujemy bezbolesne zabiegi (znieczulające żele stomatologiczne o różnych smakach, komputerowe znieczulenie systemem The Wand), stosujemy kolorowe wypełnienia zębów mlecznych – dziecko może samodzielnie wybrać jego kolor. Ponadto w trakcie wizyty może oglądać ulubioną bajkę na telewizorze na suficie. Po spotkaniu w gabinecie dziecko otrzymuje drobny prezent oraz odznaczenie dzielnego pacjenta.

Dysponujemy kącikiem dla dzieci pełnym zabawek i kolorowanek. Prócz tego w poczekalni znajduje się telewizor, na którym maluchy mogą oglądać bajki. Oferujemy bezpłatny instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej dla dzieci i rodziców, zapraszamy pacjentów także na bezpłatne przeglądy stomatologiczne.

Zapraszamy do naszych gabinetów również kobiety spodziewające się dziecka.

Przyjmujemy pacjentów z Polski i innych krajów. Cały zespół posługuje się biegle językiem angielskim, ponadto w razie potrzeby przygotowujemy dokumentację w tym języku.

Do naszego zespołu należy profesjonalna higienistka stomatologiczna. Poza wykonywaniem zabiegów zajmuje się również instruktażem higieny jamy ustnej oraz doradza pacjentom w doborze produktów do higieny jamy ustnej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Stomatologia Aleksander Makara dysponuje szerokim asortymentem medycznym z zakresu stomatologii. Najnowsza technologia jest podstawą naszej placówki. Dzięki temu przeprowadzane u nas zabiegi są szybkie, bezbolesne, a przede wszystkim mają wysoką skuteczność. Nasz gabinet jest w posiadaniu urządzeń takich jak m.in.:

 • Kamera wewnątrzustna – wysokiej jakości kamera zapewniająca dużą dokładność podczas leczenia stomatologicznego,
 • The Wand – urządzenie w kształcie długopisu, umożliwiające precyzyjne dozowanie znieczulenia. Stosowane w celu zwiększenia komfortu pacjenta, m.in. w stomatologii dziecięcej oraz u osób z tzw. dentofobią,
 • Mikroskop stomatologiczny – aparatura zwiększająca dokładność pracy stomatologa, wykorzystywana m.in. w endodoncji.
 • Systemy B i Obtura II – systemy przeznaczone do wypełniania kanałów zębowych ciepłą gutaperką (leczenie endodontyczne),
 • Mikrosilnik endodontyczny – rozwiązanie zmniejszające ilość narzędzi koniecznych do przeprowadzenia zabiegu,
 • Endometr komputerowy – urządzenie stosowane do mierzenia kanału zębowego, dzięki czemu zapewnia większą precyzję zabiegu.
 • RTG – dzięki znajdującej się na miejscu pracowni rentgenologicznej możemy wykonywać zdjęcia uzębienia pacjenta w jednej placówce, bez kierowania go do innego ośrodka, co znacząco oszczędza jego czas.

Udogodnienia dla pacjentów

Jednym z celów naszego gabinetu jest zapewnienie maksymalnego komfortu i wygody naszym pacjentom. Jest to możliwe dzięki udogodnieniom takim jak:

 • duża i przestronna poczekalnia, w której znajduje się telewizor. Posiadamy również telewizory na sufitach, dzięki czemu pacjenci mogą w trakcie zabiegu poświęcić się oglądaniu interesującego programu,
 • klimatyzowane gabinety i poczekalnia,
 • sieć Wi-Fi – każdy z pacjentów może dowolnie i bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu w dowolnym momencie,
 • e-rejestracja – system bezpłatnej elektronicznej rejestracji znacznie usprawnia proces zapisu pacjenta na wizytę, pozwala na zarejestrowanie się do wybranego specjalisty na konkretny termin i zabieg,
 • leczenie na raty – umożliwiamy pacjentom rozłożenie płatności za leczenie na dogodne raty,
 • działania na rzecz zagranicznego pacjenta – rezerwowanie biletów (np. lotniczych) oraz noclegów dla pacjentów z zagranicy, zapewnianie im atrakcji turystycznych w wolnym czasie oraz kompleksowa pomoc i fachowa porada w każdej chwili pobytu pacjenta w klinice.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska