Wnętrza, wystrój Stomatologia Protetycy Recepcja, poczekalnia Stomatologia Protetycy Wygląd zewnętrzny Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Wygląd zewnętrzny Stomatologia Protetycy Restauracja, kawiarnia, bar Stomatologia Protetycy Recepcja, poczekalnia Stomatologia Protetycy Kadra Stomatologia Protetycy Kadra Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Zabieg, operacja Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Gabinet zabiegowy Stomatologia Protetycy Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Protetycy Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Protetycy Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Protetycy Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Protetycy Recepcja, poczekalnia Stomatologia Protetycy Pacjenci Stomatologia Protetycy Pacjenci Stomatologia Protetycy Logo Stomatologia Protetycy

Informacje ogólne o Stomatologia Protetycy

Stomatologia Protetycy to kameralny gabinet stomatologiczny, w którym zabiegi wykonuje zespół specjalistów pełnych zapału do swojej pracy. Leczącym się u nas osobom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zajmujemy się endodoncją, stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą, natomiast naszą specjalnością są zabiegi protetyczne. Odbudowujemy uzębienie pacjentów przy zastosowaniu protez szkieletowych i akrylowych, natomiast w przypadku pojedynczych braków proponujemy im korony lub mosty porcelanowe. Dysponujemy własną pracownią protetyczną, dzięki czemu nasi pacjenci mogą liczyć na natychmiastową naprawę protezy (ok. 15-30 minut). Prócz tego naprawiamy protezy z wyciskiem.

Leczymy pacjentów z kraju i zagranicy. Odwiedzają nas mieszkańcy m.in. Warszawy, Gdańska, Kielc czy Konina, a także Polacy na obczyźnie oraz zagraniczni turyści medyczni. Do leczących się u nas osób dostosowujemy nie tylko metody wykonywania zabiegów, lecz również ceny – przy kompleksowym leczeniu mogą liczyć na promocje i korzystne zniżki. Przy rozległych pracach protetycznych dajemy pacjentom możliwość negocjacji zarówno cen, jak i czasu oczekiwania na odbudowę. Leczą się u nas całe rodziny, co stanowi dla nas powód do dumy oraz motywację do dalszego podwyższania kwalifikacji. W naszym gabinecie panuje miła, rodzinna atmosfera, co ułatwia pacjentom rozluźnienie się i wyzbycie lęku – tym bardziej, iż nasi lekarze to doświadczeni stomatolodzy, przeprowadzający zabiegi szybko i bezboleśnie.

Specjalizujemy się w protetyce, jeśli jednak leczenie wymaga wcześniejszego przygotowania, przeprowadzamy inne zabiegi, w tym złożone procedury chirurgiczne typu ekstrakcje (również usuwanie ósemek). Podczas terapii w ramach dziedziny stomatologii zachowawczej wykorzystujemy najlepszej jakości materiały do wypełnień. Pacjentom, którzy uskarżają się na dolegliwości bólowe związane ze schorzeniami miazgi zębowej, oferujemy leczenie kanałowe. Podczas zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej zajmujemy się profesjonalnym oczyszczaniem zębów z przebarwień, osadów i złogów kamienia nazębnego. Posiadamy skaler ultradźwiękowy oraz piaskarkę stomatologiczną, dzięki czemu możemy oferować pacjentom zabiegi higienizacyjne, czyli skaling i piaskowanie. Natomiast osoby pragnące rozjaśnić odcień szkliwa mogą skorzystać z możliwości profesjonalnego wybielenia zębów – stosujemy metodę nakładkową (szyny) oraz 1-godzinne wybielanie w gabinecie przy pomocy nowoczesnej lampy.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mając świadomość, iż śledzenie najnowszych doniesień naukowych w dziedzinie stomatologii jest konieczne, regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Pozwala nam to zdobywać uprawnienia do przeprowadzania procedur z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń i najlepszej jakości materiałów, a co za tym idzie – możemy oferować pacjentom nowatorskie zabiegi. Wśród wyposażenia naszego gabinetu znajdują się zaawansowane technologicznie sprzęty medyczne, takie jak:

 • Rentgen stomatologiczny – urządzenie wykorzystywane przez nas do wykonywania zdjęć RTG. Dzięki niemu nasi specjaliści mogą ocenić stan tkanki kostnej pacjenta i ustalić najlepszą metodę leczenia.
 • Lampa wybielająca – pacjentom pragnącym wybielić uzębienie oferujemy nie tylko metodę nakładkową, ale i nowoczesny system wybielania przy pomocy specjalnej lampy – akceleratora hybrydowego bazującego na technologii tzw. zimnego światła.
 • Skaler ultradźwiękowy – urządzenie stomatologiczne przeznaczone do skalingu, czyli zabiegu polegającego na usuwaniu złogów nazębnych. Dzięki niemu oczyszczamy uzębienie pacjentów ze znajdującego się na jego powierzchni kamienia.
 • Piaskarka stomatologiczna – urządzenie stomatologiczne, przy pomocy którego usuwamy osad, przebarwienia i resztki kamienia nazębnego, które pozostały na powierzchni zębów po zabiegu skalingu. Przy wykonywaniu tego zabiegu wykorzystujemy strumień wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących oraz innych substancji, takich jak pęcherzyki powietrza.
 • Unity stomatologiczne – posiadamy dwa nowoczesne unity z kamerą wewnątrzustną.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by leczący się u nas pacjenci czuli się w pełni swobodnie i byli zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku. Nasz zespół nieustannie podwyższa kwalifikacje i zdobywa kolejne dyplomy i certyfikaty, dzięki czemu może przeprowadzać innowacyjne zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń medycznych. W celu zapewnienia odwiedzającym nas gościom wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesny gabinet – podczas zabiegów stomatologicznych posługujemy się zaawansowaną technologicznie aparaturą medyczną, dzięki czemu leczymy pacjentów szybko, skutecznie i bezboleśnie.
 • Wykwalifikowany personel – specjaliści stomatologii przeprowadzający zabiegi w naszym gabinecie to znakomicie wykwalifikowany zespół złożony z pasjonatów swojej pracy.
 • Profesjonalne podejście do pacjenta – osoby, które odwiedzają nasz gabinet, nie są dla nas jedynie klientami. To nasi goście, którymi opiekujemy się od pierwszego momentu, w którym się z nami kontaktują. Mogą liczyć na profesjonalną pomoc i wskazówki oraz rzetelne odpowiedzi na nurtujące ich pytania w kwestii stomatologii zachowawczej, ortodoncji i protetyki.
 • Pracownia protetyczna na miejscu – nasi pacjenci nie muszą wędrować do innych placówek ani długo czekać na wytworzenie odbudowy protetycznej. Dysponujemy własną pracownią protetyczną, dzięki czemu możemy oferować odwiedzającym nas osobom możliwość szybkiej rekonstrukcji brakującego uzębienia. Między innymi, naprawiamy protezy w 15-30 minut. W pracowni znajduje się odlewnia, piec do porcelany, formierz do szyn relaksacyjnych i wybielających oraz inne urządzenia.
 • Dla pacjenta zagranicznego – możemy się poszczycić tym, iż leczą się u nas nie tylko łodzianie, ale i mieszkańcy innych miast oraz pacjenci z zagranicy. Aby zapewnić im jak najlepszą jakość usług, pomagamy gościom z innych państw w formalnościach związanych z pobytem w Polsce.
 • Niskie ceny – konkurujemy z innymi placówkami nie tylko profesjonalizmem i doświadczeniem, ale i cenami przyjaznymi dla pacjentów. Oferujemy im, między innymi, jedne z najniższych w mieście cen odbudowy protetycznej – protez.
 • Leczenie na raty – umożliwiamy leczącym się u nas pacjentom rozłożenie płatności za wykonane zabiegi na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty Stomatologia Protetycy

Stomatologia Protetycy to gabinet, w którym zabiegi przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści różnych dziedzin stomatologii. Systematycznie biorą udział w konferencjach, zjazdach i kongresach naukowych w kraju i za granicą. Podczas spotkań wymieniają się wiedzą i doświadczeniem ze stomatologami z renomowanych zagranicznych placówek, a także na bieżąco zapoznają się z najnowszymi doniesieniami medycznymi. Dzięki temu sukcesywnie podnoszą swoje kompetencje i zdobywają uprawnienia do wykorzystywania innowacyjnych technik zabiegowych. Ich wiedzę i umiejętności dobitnie potwierdzają liczne posiadane przez nich certyfikaty, uzyskane m.in. po ukończeniu szkoleń z zakresu wybielania oraz wszczepiania implantów. Nieustannie zgłębiają wiedzę na temat nowoczesnej stomatologii, co przekłada się na regularne poszerzanie oferty usług wykonywanych w ich gabinecie. Pacjenci mają świadomość, że przebywają w ośrodku, w którym ich komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie z jakości leczenia jest wartością priorytetową.

Prócz wiedzy i profesjonalizmu leczące się u nas osoby doceniają rodzinną atmosferę naszego gabinetu. Dzięki odpowiedniemu podejściu i indywidualnemu traktowaniu odwiedzających nas gości cieszymy się znakomitą opinią i zaufaniem pacjentów, którzy przyprowadzają do nas również członków swojej rodziny.