Stomatologia Protetycy - cennik

poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W naszym gabinecie pacjenci mogą poddać się kompleksowemu leczeniu stomatologicznemu. Specjalizujemy się w protetyce, a jeśli stan uzębienia pacjenta wymaga wcześniejszego przygotowania, przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i ortodoncji. Zajmujemy się również chirurgią – wyrywamy ósemki oraz wykonujemy trudne ekstrakcje zębów bardzo zniszczonych. W naszym gabinecie dysponujemy protezami szkieletowymi i akrylowymi, dzięki którym pomagamy pacjentom odbudować znaczne ubytki w uzębieniu. Osobom z pojedynczymi ubytkami proponujemy mosty i korony porcelanowe.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu endodoncji, profesjonalnie oczyszczając kanały zębowe. Oferujemy także usługi z dziedziny stomatologii zachowawczej, a w ich trakcie stosujemy najlepszej jakości materiały do wypełnień. Zajmujemy się zabiegami higienizacyjnymi takimi jak piaskowanie i skaling. Wśród naszego wyposażenia znajduje się również lampa wybielająca, którą wykorzystujemy do wybielania uzębienia pacjentów w gabinecie. Stosujemy także wybielanie metodą szyn (nakładkowe).

Co leczymy

Stomatologia Protetycy to miejsce, w którym pacjenci cierpiący na schorzenia zębów i dziąseł znajdą pomoc, niezależnie od przypadku, z jakim przyszli do gabinetu. Specjalizujemy się w protetyce, ale paleta wykonywanych przez nas zabiegów jest o wiele bogatsza. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych oraz schorzeń miazgi zęba. Oczyszczamy komory zębowe ze zmienionej chorobowo tkanki i wypełniamy je najlepszej jakości materiałem. Usuwamy zniszczone zęby, dokonując ekstrakcji, a także uzupełniamy braki uzębienia, oferując pacjentom profesjonalne zabiegi protetyczne. Leczymy próchnicę i oczyszczamy powierzchnię zębów z nagromadzonego na niej kamienia, osadów i przebarwień. Rozjaśniamy pożółkłe uzębienie dzięki zabiegom wybielania – stosujemy podczas nich specjalną lampę (wybielanie w gabinecie) oraz system nakładek.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Stomatologia Protetycy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska