4,8 / 5  - 41 opinii
Recepcja, poczekalnia Stomatologia Lis Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis Gabinet zabiegowy Stomatologia Lis Gabinet Stomatologia Lis

Stomatologia Lis – informacje ogólne

Stomatologia Lis to nowoczesny gabinet zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Znajdą w nim pomoc zarówno osoby borykające się z chorobami zębów i przyzębia, jak i te, które pragną uzyskać piękny, równy i biały uśmiech. Każda z nich może liczyć na indywidualne podejście. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki stomatologicznej, z jednoczesnym położeniem dużego nacisku na profilaktykę. W trakcie konsultacji z uwagą wysłuchujemy oczekiwań pacjenta, by stworzyć indywidualny plan leczenia, uwzględniający potrzeby danej osoby. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów odczuwających lęk przed wizytą w gabinecie stomatologa – oferujemy bezbolesne leczenie w komfortowych warunkach.

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, co pozwala nam znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie problemów, z jakimi zwracają się do nas pacjenci. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie wizyty w gabinecie, jak również by byli w pełni usatysfakcjonowani rezultatami leczenia. Mając to na względzie, sukcesywnie doskonalimy swoje umiejętności, ucząc się od uznanych specjalistów w kraju i za granicą. W trakcie kolejnych szkoleń i kursów zapoznajemy się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi, a następnie najlepsze z nich wdrażamy do oferty gabinetu. Dzięki temu nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych – a przy tym sprawdzonych i bezpiecznych – metod leczenia.

W trakcie zabiegów wykorzystujemy najwyższej klasy materiały oraz urządzenia. Dzięki współpracy z najlepszą pracownią protetyczną w stolicy oraz systemowi indywidualnego projektowania zębów możemy zaoferować pacjentom prace protetyczne do złudzenia przypominające naturalne uzębienie. Uzupełniamy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki. Przywracamy prawidłową funkcjonalność narządu żucia, zapewniamy możliwość pozbycia się kompleksów z powodu braków w uzębieniu. Pomagamy pacjentom odzyskać piękny uśmiech i pewność siebie.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ortodoncja. Serdecznie zapraszamy do gabinetu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pierwszym etapem jest precyzyjna diagnostyka (RTG na miejscu), na której opieramy indywidualny plan leczenia. Dobieramy najlepszy dla konkretnej wady zgryzu aparat ortodontyczny, następnie prowadzimy pacjenta przez cały proces leczenia. Oferujemy aparaty stałe oraz zdejmowane.

Zajmujemy się leczeniem zmian próchnicowych, włącznie z odtwarzaniem struktury zęba idealnie naśladującej naturalną. W ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy również zabiegi wybielania zębów. Osoby niezadowolone z odcienia szkliwa swojego uzębienia mogą je rozjaśnić, uzyskując piękny biały uśmiech.

Leczymy schorzenia miazgi zębowej. Oferujemy Państwu nowoczesne leczenie kanałowe – przeprowadzamy zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej. Dzięki użyciu mikroskopu jesteśmy w stanie opracować kanały o rozwidleniach niewidocznych gołym okiem. Powiększenie pola zabiegowego ułatwia pracę stomatologa, zapewniając mu znacznie większą precyzję.

W ofercie gabinetu znajduje się chirurgia stomatologiczna oraz implantologia. Wykonujemy zarówno ekstrakcje zębów, jak i złożone zabiegi odbudowy ubytków przy użyciu implantów. Tytanowe wszczepy, pełniące rolę sztucznych korzeni zębów, stanowią trwały filar dla szeregu prac protetycznych, począwszy od koron, przez mosty, a skończywszy na protezach opartych na implantach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do naszego bogatego wyposażenia należy szereg nowoczesnych urządzeń, w tym mikroskop stomatologiczny, wykorzystywany w trakcie zabiegów wymagających wyjątkowej precyzji. Przy jego pomocy przeprowadzamy m.in. leczenie endodontyczne, nierzadko ratując zęby przeznaczone do ekstrakcji.

Bezbolesność zabiegów zapewnia system komputerowego znieczulania The Wand. Sterowane komputerowo urządzenie, przypominające wyglądem długopis, umożliwia podanie płynu znieczulającego w pełni komfortowo, niewyczuwalnie przez pacjenta.

Udogodnienia dla pacjentów

Stomatologia Lis oferuje pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne. Do każdej z osób, które decydują się na podjęcie u nas leczenia, podchodzimy indywidualnie. Starannie układamy plan zabiegów, biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta. Dzięki posiadaniu aparatu RTG możemy wykonać zdjęcia rentgenowskie na miejscu, w gabinecie, co pozwala pacjentom zaoszczędzić czas, a nam – szybko postawić przeprowadzić diagnostykę i opracować indywidualny plan leczenia.

Zabiegi wykonujemy bezstresowo i bezboleśnie, co jest zasługą systemu znieczulania komputerowego The Wand. Przeprowadzamy leczenie w komfortowych warunkach, przy wykorzystaniu nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych technik i materiałów.