Stomatologia Przyszłości

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
8:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Stomatologia Przyszłości Gabinet zabiegowy Stomatologia Przyszłości Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Przyszłości Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Przyszłości Aparatura, sprzęt zabiegowy Stomatologia Przyszłości Recepcja, poczekalnia Stomatologia Przyszłości Recepcja, poczekalnia Stomatologia Przyszłości Stomatologia Przyszłości - logo

Informacje ogólne o Stomatologii Przyszłości

Gabinety Stomatologia Przyszłości od 2011 roku oferują Państwu usługi z zakresu diagnostyki stomatologicznej oraz leczenia chorób zębów i przyzębia. W leczeniu wykorzystujemy najnowsze technologie. Opieką stomatologiczną obejmujemy pacjentów dorosłych oraz dzieci.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną (DIAGNOdent, tomografia 3D oraz RTG, laser), która umożliwia szybkie rozpoznanie i zaplanowanie prawidłowego leczenia. Zajmujemy się leczeniem wczesnych postaci próchnicy oraz stadiów zaawansowanych choroby, obejmujących m.in. miazgę zęba, wykonując zabiegi endodontyczne. Przeprowadzamy kompleksową higienizację jamy ustnej, w tym skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i działania profilaktyczne, jak lakierowanie czy fluoryzacja zębów. Za pomocą ozonoterapii w sposób bezbolesny i nieinwazyjny leczymy bardzo wczesne zmiany próchnicowe.

W ramach świadczeń z zakresu chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy ekstrakcje zębów, zabiegi m.in. plastyki kieszonek zębowych, nacięcia ropnia, wydłużenia korony zęba czy plastyki połączenia ustno-zatokowego, które bywa konieczne przed zabiegiem wszczepienia implantów. Wykonujemy również procedury z zakresu periodontologii, w tym kiretaż otwarty i zamknięty, augmentację kości i plastykę wędzidełka.

Nasze usługi obejmują również wybielanie zębów za pomocą:

  • profesjonalnej lampy zoom,
  • wybielanie nakładkowe z wykorzystaniem specjalistycznego żelu wybielającego,
  • wybielanie w gabinecie wraz z wybielaniem zębów martwych.

Braki zębowe

Pacjentom borykającym się z brakami uzębienia proponujemy skorzystanie z naszej oferty implantologicznej obejmującej wszczepienie implantu oraz odbudowę protetyczną. W razie konieczności przygotowujemy kościec na przyjęcie implantu. Ponadto dysponujemy bogatą ofertą protetyczną obejmującą wykonanie protez częściowych oraz całkowitych z różnorodnych materiałów. Wykonujemy mosty i korony cyrkonowe, pełnoceramiczne i porcelanowe, oferujemy także nakłady ceramiczne i wiele innych. Zakładamy licówki, które wyrównują koloryt zębów, korygują ich kształt oraz kształt nierównego łuku zębowego. Pośród naszych usług znajduje się również naprawa uszkodzonych protez oraz ich wzmocnienie.

Dzieci w naszej placówce mogą liczyć na leczenie stomatologiczne bez stresu. Stosujemy skuteczne i jednocześnie bezpieczne dla małych organizmów środki rozluźniające oraz niwelujące dolegliwości bólowe podczas zabiegów. Dzieciom debiutującym na fotelu dentystycznym proponujemy wizyty adaptacyjne, podczas których zapoznają się z urządzeniami stomatologicznymi, a na ich koniec otrzymują drobne upominki zachęcające do kolejnych odwiedzin. Niewielkie zmiany próchnicowe usuwamy za pomocą Ozonoterapii. Prowadzimy zabiegi profilaktyczne, w tym fluoryzację czy lakierowanie zębów. Oferujemy także bezbolesne zabiegi lapisowania, które pomagają ocalić zęby z zaawansowaną próchnicą.

Wykorzystujemy aparaturę najwyższej jakości, m.in. tomograf, cyfrowe urządzenie do radiodiagnostyki (RTG), aparaturę do podawania bezbolesnego znieczulenia The Wand i inne. Zabiegi przeprowadzamy także przy użyciu podtlenku azotu – stosując metodę sedacji wywołującą m.in. efekt relaksu, podwyższenia progu bólu i zmniejszenia napięcia nerwowego. W trosce o jakość naszych usług i trwałość efektów leczenia wykorzystujemy wyłącznie materiały bardzo dobrej jakości pochodzące od renomowanych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

 Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Stomatologia Przyszłości to znakomicie wyposażone gabinety stomatologiczne. Posiadamy wysokiej jakości aparaturę oraz sprzęt renomowanych producentów, w tym m.in.:

  • Wysokiej jakości tomograf Komputerowy 3D Kodak – cyfrowy aparat stożkowy służący do obrazowania tkanek, umożliwiający określenie zakresu badania. Pozwala na obrazowanie jamy ustnej, a nawet diagnozowanie zmian zlokalizowanych w zatokach szczękowych i stawach skroniowo-żuchwowych. Badanie ułatwia zaplanowanie procedur w ramach implantologii oraz określenie zakresu leczenia w procedurach endodontycznych.
  • RTG – cyfrowe urządzenie do radiodiagnostyki umożliwiające obrazowanie za pomocą promieni rentgenowskich. Pozwala na precyzyjne określenie zmian, a tym samym ustalenie planu leczenia adekwatnego do zaawansowania procesu chorobowego. Aparatura jest jednocześnie wysoce bezpieczna, dzięki czemu dawka promieniowania, na którą narażony jest pacjent, jest minimalna.
  • Mikroskop operacyjny ProErgo – urządzenie optyczne stosowane w mikrochirurgii endodontycznej oraz endodoncji umożliwia uzyskanie dużego powiększenia pola operacyjnego i dokładne opracowanie chorego zęba. W stomatologii zachowawczej znakomicie sprawdza się podczas diagnostyki i zakładania wypełnień.
  • Nanotec Endo – urządzenie pozwalające na dokładne oczyszczenie kanałów korzeniowych zębów przy jednoczesnym podawaniu i odsysaniu płynu płuczącego. Aparat zapobiega powikłaniom pozabiegowym i gwarantuje trwałe efekty leczenia endodontycznego.
  • Lampa do wybielania zębów Advanced Power – lampa UV, która w 45 minut umożliwia uzyskanie widocznego efektu wybielenia. To nowoczesne urządzenie gwarantujące wysoką skuteczność i długotrwałe efekty (8 do 16 miesięcy).
  • The Wand – system do podawania znieczuleń stomatologicznych sterowany za pomocą komputera. Umożliwia podanie precyzyjnej i komputerowo kontrolowanej dawki środka znieczulającego bez przykrych odczuć związanych z iniekcją preparatu.
  • Aparatura do podawania podtlenku azotu – aparatura do sedacji wziewnej, która nie tylko podwyższa próg odczuwania bólu, ale również relaksuje, niweluje stres przed wizytą i rozluźnia napięcie nerwowe. Jest to doskonała alternatywa dla narkozy, metoda bezpieczna, która może być stosowana również u dzieci.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinety Stomatologia Przyszłości są miejscem, gdzie pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a także na miłą i bezstresową atmosferę, dzięki czemu proces leczenia jest skuteczny i efektywny. Z myślą o komforcie leczących się u nas osób wdrożyliśmy wysoce skuteczne i bezpieczne metody niwelowania bólu, które mogą być stosowane u dorosłych i dzieci. Dysponujemy wysokiej jakości materiałami oraz aparaturą stomatologiczną, dzięki którym nasze leczenie jest efektywne i trwałe.

Realizujemy świadczenia komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ. Umożliwiamy rozłożenie płatności za zabiegi na korzystne raty.

Zmotoryzowani pacjenci mogą skorzystać z miejsc parkingowych pod budynkiem, w którym mieści się nasza placówka.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.