Stomatologia Taszakowscy - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną oraz zabiegi medycyny estetycznej. Podczas konsultacji ustalamy indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta harmonogram leczenia. Nasza diagnostyka to profesjonalne badanie lekarskie oraz rentgenowskie (cyfrowe zdjęcia punktowe i pantomograficzne).

Proponujemy pełen zakres procedur profilaktyki stomatologicznej, w ramach której precyzyjnie oczyszczamy zęby, przestrzenie międzyzębowe i okolicę poddziąsłową. Wśród zabiegów znajdujących się w tej grupie można wymienić skaling, piaskowanie, polerowanie lub fluoryzację. Zajmujemy się leczeniem osób dorosłych oraz stomatologią dziecięcą. U pacjentów z zaawansowaną próchnicą, zapaleniem, martwicą lub zgorzelą miazgi zęba wykonujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego oraz lupy stomatologicznej.

W ramach chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy m.in. zabiegi usunięcia zębów, resekcję wierzchołków korzeni zębów, a także procedury podcięcia wędzidełka oraz zamknięcia przetoki ustno-zatokowej. W trakcie zabiegów protetycznych wykorzystujemy wkłady Inlay, nakłady Onlay i Overlay, licówki kompozytowe i ceramiczne oraz korony. Uzupełniamy brak jednego lub kilku zębów z zastosowaniem mostów protetycznych i adhezyjnych, a pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy m.in. protezy ruchome (akrylowe, szkieletowe), elastyczne protezy bezklamrowe i protezy typu OVerDenture.

Przeprowadzamy sanację jamy ustnej i pomagamy pacjentom z nadwrażliwością zębów, chorobami dziąseł oraz paradontozą. Podczas leczenia implantologicznego wykorzystujemy najwyższej jakości systemy implantologiczne znanych na całym świecie takich firm jak Ankylos, SGS, Garbaccio, Branemark czy Osteoplant. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi stomatologii estetycznej, a wśród nich: korekta kształtu zębów, zabiegi wybielania i plastyka dziąseł.

Oprócz estetyki jamy ustnej dbamy również o zdrowy i piękny wygląd twarzy i ciała. Stosując innowacyjne preparaty z kwasem hialuronowym, peelingi i zabiegi laserowe leczymy trądzik i likwidujemy wszelkie objawy starzenia się skóry oraz przebarwienia. Pomagamy pacjentom w uporaniu się z problemem łysienia, poszerzonymi naczynkami krwionośnymi nóg, bliznami  i rozstępami, a także z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem.  

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Stomatologia Taszakowscy.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Stomatologia Taszakowscy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska