Stomatologia Wcisło - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi ze wszystkich dziedzin stomatologii, począwszy od profilaktyki i stomatologii zachowawczej a skończywszy na skomplikowanych zabiegach chirurgii stomatologicznej. Przeprowadzamy piaskowanie, lakowanie oraz lakierowanie zębów, a pacjentom niezadowolonym z barwy zębów oferujemy profesjonalne gabinetowe wybielanie szkliwa przy użyciu nowoczesnego systemu Beyond. Korygujemy także kształt uzębienia z pomocą licówek ceramicznych i kompozytowych oraz koron pełnoceramicznych na cyrkonie. Wykonujemy wkłady porcelanowe typu Inlay i Onlay, mosty, korony protetyczne oraz protezy na teleskopach, zasuwach lub zatrzaskach korzeniowych. By wzmocnić zęby osłabione po leczeniu kanałowym stosujemy wkłady koronowo-korzeniowe z metalu, ceramiki i włókien szklanych, które pozwalają optycznie rozjaśnić martwe zęby. W trakcie wypełniania ubytków stawiamy na estetykę, dlatego wykorzystujemy nowoczesne materiały Filtek Supreme XT, Pentron-Artist oraz Gradia, doskonale imitujące poszczególne tkanki zęba. Dzięki temu uzupełnienia stomatologiczne są zupełnie niewidoczne, co gwarantuje doskonały efekt kosmetyczny.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu implantoprotetyki z zastosowaniem nowoczesnych implantów najwyższej jakości firm Nobel Biocare oraz Straumann, wykorzystujemy także możliwości, jakie daje proces sterowanej regeneracji kości. Nasi pacjenci mogą się także poddać zabiegom chirurgii stomatologicznej, w tym zabiegom wspomagającym leczenie endodontyczne, takim jak resekcja wierzchołków korzeni, radektomia i hemisekcja. Przeprowadzamy zabiegi usunięcia zębów zatrzymanych i zębów mądrości, a w ramach chirurgii przedimplantacyjnej wykonujemy podniesienie dna zatoki szczękowej, augumentację oraz dystrakcję wyrostka zębodołowego.

Co leczymy

Pacjenci gabinetu Stomatologia Wcisło mogą poddać się leczeniu licznych schorzeń i dysfunkcji z zakresu stomatologii. Leczymy ubytki przy pomocy nowoczesnych materiałów, likwidujemy także braki zębowe niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Zajmujemy się leczeniem endodontycznym, czyli leczeniem zębów ze zmianami w miazdze, traktując zabiegi z zakresu endodoncji jako alternatywę dla usunięcia zęba i zastąpienia go implantem lub koroną. W trakcie leczenia kanałowego wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które gwarantują wysoką precyzję i skuteczność zabiegów oraz zwiększają komfort pacjenta (mikroskop endodontyczny, urządzenia do podgrzewania gutaperki, wysokiej klasy mikronośniki endodontyczne).

Naszym pacjentom oferujemy także leczenie ortodontyczne oraz profilaktykę wad zgryzu. Zajmujemy się leczeniem wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych, a w trakcie terapii wykorzystujemy zarówno aparaty stałe, jak i ruchome, zawsze precyzyjnie dobrane do potrzeb pacjenta. W naszej ofercie znajdują się także aparaty kosmetyczne, wykonane z białej porcelany lub syntetycznego szafiru, które nie tylko spełniają swoje funkcje leczeniem, ale są też pacjentów traktowane jako specyficzny rodzaj biżuterii.

Przeprowadzamy leczenie periodontologiczne, czyli leczenie zapalenia dziąseł i przyzębia, zajmujemy się także leczeniem nadwrażliwości zębów. W diagnostyce i leczeniu stomatologicznym wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia radiologii, a własna pracownia radiologiczna umożliwia nam przyspieszenie diagnostyki, co gwarantuje Pacjentom oszczędność czasu i umożliwia przeprowadzenie całości leczenia w jednym miejscu. Nasza pracownia wyposażona jest w cyfrowy aparat pantomograficzny Kodak 8000 oraz nowoczesny system radiowizjografii cyfrowej XIOS firmy Sirona.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Stomatologia Wcisło.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Stomatologia Wcisło jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska