Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Stomatologia Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Kraków to wyjątkowo lubiane przez turystów miasto – według badań przeprowadzonych przez Małopolską Organizację Turystyczną w 2011 roku odwiedziła je rekordowa liczba zwiedzających z kraju i zagranicy: 8,6 mln. Ale spora część z nich przyjechała nie tylko po to, żeby podziwiać Wawel bądź kupować biżuterię z bursztynu pod Sukiennicami. Miasto jest często wybierane przez turystów medycznych, w tym tych, którzy chcą wyleczyć zęby u profesjonalisty, ale jednocześnie zapłacić mniej niż na Zachodzie.

Stomatologia stoi tu na wysokim poziomie. Z powodu ogromnej konkurencji placówki bardzo dbają o jakość usług, zachęcają promocjami zabiegów (np. znieczulenie gratis), a także indywidualnym podejściem do klienta, jak Profesjonalne Studio Stomatologii Aesthetica Dermadent, które najbardziej wrażliwym na ból oferuje możliwość leczenia w narkozie. Kliniki troszczą się także o zadowolenie małoletnich klientów, mając w swojej ofercie bezbolesne borowanie powietrzem i Twinky Star – kolorowe wypełnienia do zębów mlecznych (ma je, m.in., Non Stop Dent, Galeria Uśmiechu, Triodent).

Kliniki stomatologiczne w Krakowie – profesjonalizm w każdym calu

Kliniki w Krakowie mogą się pochwalić wykwalifikowaną kadrą specjalistów, docenianych nie tylko przez świat medyczny, ale przede wszystkim przez pacjentów. Dr n. med. Tomasz Nowak, chirurg i implantolog z Aesthetica Dermadent, otrzymał prestiżową nagrodę Platinum Preferred Award 2011. Z kolei Centrum Stomatologii Estetycznej Indexmedica zostało uhonorowane nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie. Centrum ma także certyfikaty Solidna Firma oraz Przedsiębiorstwo Fair Play, a jego pracownicy tworzą zespół profesjonalistów znających wiele języków (m.in. angielski, niemiecki, rosyjski i szwedzki). Dr Krzysztof Gończowski oraz dr Andrzej Gala są doktorami nauk medycznych, a niedługo grupę powiększy także lek. stom. Ayman Abdel-Haq, specjalista periodontologii.

Krakowskie gabinety wyposażone są w świetnej jakości sprzęt, czego przykładem może być Swissdent – Centrum Stomatologii posiadające nowoczesny komputer do znieczuleń SleeperOne. Placówka specjalizuje się w protetyce i ortodoncji, więc warto tu przyjść, jeśli ktoś potrzebuje aparatu ruchomego bądź stałego (grubo- lub cienkołukowego). Natomiast Centrum Stomatologiczne Duck-Dent posługuje się najnowszej generacji elektronicznym endometrem, dzięki któremu wyznaczanie długości kanału korzeniowego jest bardzo precyzyjne. Wyleczenie zgorzeli miazgi albo zęba czterokanałowego nie będzie strasznym przeżyciem, jeśli zdecydujemy się przyjść tu na zabieg.

Stomatologia w Krakowie – zabiegi na światowym poziomie

Kliniki oferują pacjentom nie tylko profilaktykę typu usuwanie złogów i kamienia nazębnego przez skaling, ale także bardziej złożone zabiegi. Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej, lek. stom. Anna Pytlik (Wapdent), specjalizuje się w endodoncji, czyli leczeniu kanałowym. Jak pisze na swojej stronie, jest znakomita w „trudnych, beznadziejnych przypadkach". Natomiast pasją lek. stom. Magdaleny Gromadki-Długosz (Vitadent), Lekarza Roku 2011, jest szeroko rozumiana protetyka, przede wszystkim implanty. Implantologiem jest również Radostaw Witkowski (Studio Stomatologii Estetycznej SE+), do którego pacjenci mogą się zgłosić  w sytuacji wymagającej skomplikowanej operacji, ponieważ jednocześnie jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej.

Kiedy natomiast klienci chcą poprawić wygląd uzębienia, do wyboru mają cały wachlarz usług stomatologii estetycznej. Jeśli zęby są niezbyt efektowne, można poprawić ich estetykę licówkami porcelanowymi, które nakłada się na powierzchnię, zmieniając kształt, długość i kolor zęba. W przypadku braku jednego lub kilku zębów pomóc mogą wkłady koronowe lub mosty porcelanowe – trwałe uzupełnienia protetyczne na zębach pacjenta. Specjalista chirurgii stomatologicznej, Ryszard Gładysz (Unident), ma wielkie doświadczenie w tego typu zabiegach, więc coraz częściej gości zagranicznych pacjentów.

Kraków przyjazny dla pacjentów stomatologów

Gabinet zabiegowy w Denta Med Gabinet zabiegowy w Denta Med

To ledwie ułamek specjalistycznych krakowskich placówek. Skoro więc pacjenci mogą do woli przebierać w gabinetach i to tak profesjonalnej jakości, nic dziwnego, że do Krakowa zjeżdżają tłumy chętnych na zamocowanie implantów, wybielenie zębów  o kilka stopni albo na bezbolesne borowanie – zabieg, którego tylu ludzi boi się w dzieciństwie. Także coraz więcej cudzoziemców wybiera polskich stomatologów, ponieważ są doświadczeni i utalentowani, a przy tym ich usługi są tańsze niż w Niemczech czy Francji. A jeśli przy tym można zwiedzić miasto z tak bogatą historią i liczbą zabytków, wielu korzysta. Przy okazji przyjazdu na zabieg mogą poznać dziesiątki klubów przy Rynku Głównym bądź wybrać się na spacer ul. Floriańską lub bulwarami wiślanymi. Wiedzą dobrze, że jeszcze nieraz tutaj wrócą – zarówno do świetnego dentysty, jak i pięknych widoków.

Usługa stomatologia w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu stomatologia w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska