Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Warszawaul. Chałubińskiego 8

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Usunięcie zęba stałego od 150 zł
 • Podniesienie dna zatoki szczękowej od 3 500 zł
 • Leczenie zęba 1 kanałowego bez mikroskopu od 300 zł
 • Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 1 000 zł
 • Konsultacja chirurga stomatologa (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja endodontyczna (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja protetyczna (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawaul. Symfonii 2

Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów

 • Implanty zębowe Straumann 3 700 zł
 • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk) 2 200 zł
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie od 1 900 zł
 • Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą od 3 000 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja ortodontyczna (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja chirurga stomatologa (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawaul. Esperanto 12

Centrum Stomatologiczne Demed Wola

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Implanty zębowe Straumann 3 700 zł
 • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk) 2 200 zł
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie od 1 900 zł
 • Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie od 1 500 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł
 • Konsultacja ortodontyczna (przedzabiegowa)  100 zł
Warszawaul. Remiszewska 14d

Dentalove Clinic

 • Sterowana regeneracja kości / tkanek od 2 000 zł
 • Aparat ortodontyczny stały ceramiczny (1 łuk) 2 300 zł
 • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk) 2 700 zł
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie 3 000 zł
 • Konsultacja chirurga stomatologa (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja ortodontyczna (przedzabiegowa)  100 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Stomatologia Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Dentalove Clinic Gabinet zabiegowy w Dentalove Clinic

Planujesz pobyt w Warszawie? Polecamy wizytę u najlepszych warszawkich stomatologów i implantologów, aby efekt zdrowotny i estetyczny był niesamowity – piękne białe zęby i naturalny wygląd. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z uzębieniem, bezzwłocznie należy udać się do dobrego dentysty. Warszawa – stolica Polski, jest bardzo popularnym miejscem jeśli chodzi o świadczenie usług stomatologicznych. Znajdziemy tu kilkaset gabinetów - od małych - jednososbowych, do dużych klinik dysponujących wieloma placówkami (Primadent czy LuxMed).

Zadbane zęby drogą do sukcesu

Na plakatach i w filmach widzimy ludzi posiadających piękne, równe i zdrowe zęby. To już nie czasy, kiedy zdrowie było luksusem – dziś każdy bez problemu może znaleźć dobrego stomatologa i zapewnić sobie uśmiech rodem z reklamy markowej pasty. Zwłaszcza, kiedy przyjedzie do Warszawy, ponieważ tutejsi lekarze są jednymi z najlepszych. Ich profesjonalizm jest dobrze znany także za granicą, powstał już nawet termin określający turystykę medyczną w celu leczenia zębów – denturyzm.

Warto przyjechać do stolicy Polski chociażby ze względu na cennik usług stomatologicznych. Warszawa może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wobec innych stolic państw europejskich (np. średnia cena za implanty to zaledwie 30-40 % ceny w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, a wybielanie zębów jest tańsze co najmniej o połowę).

Dlaczego Warszawa jest tak popularna? To centrum biznesowe i miejsce do którego przyjeżdżaja zagraniczne wycieczki. Leczenie stomatologiczne odbywa się często niejako przy okazji wizyty biznesowej lub wycieczki czy zwiedzania. Zarówno biznesmeni, jak i turyści, którzy odwiedzają Wilanów lub Zamek Królewski w Warszawie, jeśli tylko dysponują wolnym czasem często starają się przy okazji skorzystać z  oferty naszych stomatologów.

Wyposażenie warszawskich gabinetów stomatologicznych w niczym nie odbiega od zachodnich standardów, podobnie jak poziom wiedzy lekarzy. Przykładowo, klinika BlueDental jako jedyna z prywatnych placówek w stolicy posiada swój dział naukowo-badawczy, zajmujący się innowacjami w dziedzinie stomatologii i implantologii – ze szczególnym naciskiem na tę ostatnią, ponieważ klinika specjalizuje się w zabiegach wszczepiania implantów (technikami konwencjonalnym i specjalnymi).

Kliniki i gabinety stomatologiczne w Warszawie

Zakres usług oferowanych przez warszawskich stomatologów jest bardzo różnorodny. Klient może dowolnie przebierać w placówkach, wybierając tę z najlepszą ceną i najbardziej doświadczonym personelem. Jednym z takich miejsc jest Wójcik Dental Clinic, gdzie profesja stomatologa jest tradycją przekazywaną z ojca na syna – założyciele są braćmi wychowanymi w lekarskiej rodzinie (ojciec – stomatolog, matka – okulista). Tomasz Wójcik szczególnie polubił protetykę i stomatologię ogólną, Adam Wójcik jest wszechstronnym lekarzem, specjalizującym się w stomatologii estetycznej, natomiast Tomasz Wójcik zyskał miano jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie implantoprotetyki i implantologii.

Kolejną placówką jest Stomapol, klinika założona przez  stomatologa Krzysztofa Polanowskiego. Jako jedna z nielicznych diagnozuje infekcje próchnicą dzięki bardzo zaawansowanej technologii Cariscreen oraz dysponuje środkami Carifree, będącymi najskuteczniejszą formą zwalczania próchnicy. Lekarze kliniki zajmują się zaawansowaną przebudową zgryzu metodami adhezyjnymi, protetycznymi lub techniką łączoną. Leczenie w klinice Stomapol skupia się na zachowaniu naturalnych zębów w minimalnie inwazyjny sposób.

Lecznice Stomatologiczne Dentalux również mogą się pochwalić świetną kadrą – w 2012 roku po raz trzeci otrzymały godło Firma Przyjazna Klientowi. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, dr Joanna Antoszewska jest specjalistką z dziedziny implantacji ortodontycznej, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society. Z kolei dr Joanna Dąbrowicz, zajmująca się głównie profilaktyką i stomatologią zachowawczą,  świetnie radzi sobie z pacjentami z tzw. „fobią stomatologiczną".

Warszawskie placówki stomatologiczne należą do europejskiej czołówki. Leczenie pozwala na szybkie, stosunkowo bezbolesne a co ważne - tanie naprawienie problemów typu ubytki czy choroby dziąseł. Takie ośrodki jak Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr. Awiłło (Mokotów) czy Blue Dental (Muranów) posiadają doskonałe referencje i od lat przyjmują pacjentów zagranicznych, a ich personel biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim czy rosyjskim. Tacy lekarze jak dr Adam Okoń (Blue Dental) czy dr Barbara Kaczmarczyk (Estedentica) nie tylko ukończyli liczne specjalistyczne szkolenia, ale wykonali już kilkaset zabiegów i posiadają stałe grono zadowolonych klientów.

Do dentysty bez strachu

Skoro mowa o fobii – wszyscy wiemy, że wizyta u dentysty nie kojarzy się z przyjemnością. Stomatologia Jarzębiny (Ursynów), co ważne dla mam, jest miejscem przyjaznym dziecku. W klinice specjaliści pomogą zadbać o zęby mleczne malucha, zajmą się profilaktyką i zapewnią małemu pacjentowi opiekę ortodontyczną, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zaś mama bez problemu wybieli zęby lub wszczepi implanty. Specjalistką ortodoncji w klinice jest dr n. med. Dorota Łukasiewicz, natomiast lek. dent. Katarzyna Wójtowicz-Ciesiołka bezstresowo leczy zęby kanałowo.

Centrum Stomatologii Estetycznej Dental Progress to klinika, w której stosowana jest tzw. ozonoterapia – dzięki urządzeniu KaVo HealOzone pacjenci wreszcie mogą bez nerwów poddać się zabiegowi, którego boi się chyba każdy, czyli borowaniu. Owo urządzenie zamienia w ozon tlen pobrany z powietrza i aplikuje go na chory ząb, odizolowany od innych silikonowym „kapturkiem". Zabieg ten jest bardzo krótki, zupełnie bezbolesny i tak bezpieczny, że może być stosowany u dzieci i kobiet w ciąży. Kadra pracujących w klinice specjalistów jest wykwalifikowana i sympatyczna, więc pacjent szybko pozbędzie się strachu. Zabiegi przeprowadzają, m.in., lek. stom. Elżbieta Derlacz oraz lek. stom. Katarzyna Sobecka.

Gabinet stomatologiczny Piotr Krzeski jest miejscem, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością – działa od lat 50-tych, wciąż się udoskonalając, dzięki czemu dziś zabiegi w tej placówce przeprowadzane są przy użyciu endometru i mikroskopu endodontycznego.  Lek. dent. Piotr Krzeski jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją. Podczas pracy korzysta z cyfrowej radiowizjografii, która pomaga mu w każdej chwili kontrolować przebieg leczenia.

Usługi stomatologa to nie tylko wypełnienia i implanty - to także profilatyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów nakładkowe lub laserowe), ortodoncja i periodontologia. Co ważne - praktycznie wszystkie placówki udzielają bezpłatnych konsultacji w zakresie stomatologii.

Turystyka stomatologiczna w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Centrum Stomatologiczne Demed Wola Gabinet zabiegowy w Centrum Stomatologiczne Demed Wola

Specjaliści warszawscy to lekarze, którym można zaufać. Swoje zdrowie powierza im coraz więcej pacjentów – także cudzoziemców, którzy z przyjazdu do stolicy korzystają podwójnie: w korzystnej cenie wyleczą zęby u profesjonalisty, a także zwiedzą piękne miasto. Możliwości jest wiele – w przerwie między zabiegami mogą wybrać się np. do Muzeum Narodowego albo słynnego Pałacu Kultury i Nauki.

Statystyki mówią wyraźnie: moda na turystykę zdrowotną w Polsce trwa, więcej nawet – rozszerza się. Do naszego kraju każdego roku przyjeżdża o ok. 20% więcej pacjentów. Skąd taka popularność tego zjawiska? Światowy poziom wykonywanych usług – tym charakteryzuje się polska turystyka medyczna. Stomatolog w Warszawie jest znakomity w swoim fachu. Kliniki natomiast wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom inwestując w nowoczesne gabinety i sprzęt dentystyczny oraz szkolenia lekarzy.

Usługa stomatologia w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu stomatologia w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska