Bezpośrednio Władysławowo nie dysponujemy placówką wykonującą stomatologia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Władysławowo. Stomatologia można przeprowadzić m.in. w Cadent w Gdyni (31 km od Władysławowo) lub w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry w Sopocie (40 km od Władysławowo). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Sopotul. Władysława Jagiełły 4 lok. 2

Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

  • Usunięcie zęba ósmego od 250 zł
  • Resekcja wierzchołka korzenia zęba od 2 500 zł
  • Dewitalizacja miazgi 120 zł
  • Wizyta kontrolna aparatu stałego od 240 zł
  • Konsultacja chirurga stomatologa (przedzabiegowa)  200 zł
  • Konsultacja endodontyczna (przedzabiegowa) zadzwoń
  • Konsultacja ortodontyczna (przedzabiegowa)  od 50 zł

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska