poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lista świadczonych przez nas usług obejmuje zabiegi z zakresu m.in. chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologicznej. Oferujemy Państwu bezbolesne i komfortowe zabiegi usunięcia zmian skórnych. Przeprowadzamy zabiegi i operacje z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych. Wykonujemy również operacje ginekomastii (w znieczuleniu miejscowym).

Ofertę uzupełniają zabiegi odmładzające i niwelujące niedoskonałości natury. Nowością wśród naszych propozycji jest mezoterapia głęboka urządzeniem Dermapen. Wykonujemy zabiegi nićmi liftingującymi, iniekcje toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy zabiegi wygładzania zmarszczek, niechirurgicznego liftingu twarzy, a także powiększania i modelowania ust.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SURGERY1DAY jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska