Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik SURGERY1DAY jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w SURGERY1DAY

Lista świadczonych przez nas usług obejmuje zabiegi z zakresu m.in. chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologicznej. Oferujemy Państwu bezbolesne i komfortowe zabiegi usunięcia zmian skórnych. Przeprowadzamy zabiegi i operacje z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych. Wykonujemy również operacje ginekomastii (w znieczuleniu miejscowym).

Ofertę uzupełniają zabiegi odmładzające i niwelujące niedoskonałości natury. Nowością wśród naszych propozycji jest mezoterapia głęboka urządzeniem Dermapen. Wykonujemy zabiegi nićmi liftingującymi, iniekcje toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy zabiegi wygładzania zmarszczek, niechirurgicznego liftingu twarzy, a także powiększania i modelowania ust.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki.