5,0 / 5  - 20 ocen »
Recepcja, poczekalnia Swedent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Swedent Wnętrza, wystrój Swedent Recepcja, poczekalnia Swedent Kadra Swedent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Swedent Gabinet zabiegowy Swedent Gabinet zabiegowy Swedent Gabinet zabiegowy Swedent Aparatura, sprzęt zabiegowy Swedent Wnętrza, wystrój Swedent Kadra Swedent Swedent - logo

Informacje ogólne o Swedent

Swedent to gabinet stomatologiczny, w którym wykorzystuje się wiedzę oraz osiągnięcia szwedzkiej stomatologii, będącej w opinii ekspertów jedną z najlepszych na świecie. Podczas wieloletniej pracy w Skandynawii lek. stom. Marcin Mincer poznał miejscowe metody diagnostyki i leczenia pacjentów. To, co najcenniejsze, przeniósł na rynek polski. Dzięki temu w Swedent leczymy w najbardziej nowoczesny, a przy tym komfortowy dla pacjenta sposób.

Kompleksowe leczenie rozpoczynamy od dokładnego przeglądu, uzupełnionego wykonaniem minimum czterech zdjęć rentgenowskich. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić skrupulatne i rzetelne badanie. W Polsce nie docenia się wagi zdjęć RTG w tradycyjnym przeglądzie zębów, tymczasem duża ilość ubytków jest pomijana podczas standardowych wizyt u stomatologa, co w konsekwencji prowadzi do powikłań. Kiedy już mamy pełen obraz uzębienia, przedstawiamy pacjentowi plan leczenia. W gabinecie liczy się przede wszystkim jego zadowolenie, dlatego dokładnie wprowadzamy go w szczegóły leczenia. Jeśli to możliwe, proponujemy kilka alternatywnych rozwiązań.

Specjalizujemy się w implantologii. Jako filary pod uzupełnienia protetyczne stosujemy implanty (śruby tytanowe), które po określonym czasie integrują się z kością pacjenta. W przypadkach zaniku bądź defektu kości stosujemy biomateriały, dzięki którym implantacja jest możliwa również w przypadku braku spełnienia warunków kwalifikujących do zabiegu. Zabiegi implantologiczne przeprowadzamy na systemie MIS.

W ramach stomatologii zachowawczej leczymy ubytki próchnicowe jedno- oraz wielopłaszczyznowe. Oferujemy estetycznie wyglądające, trwałe wypełnienia. W przypadku dużych ubytków proponujemy Państwu kosmetyczne wypełnienia Inlay i Onlay.

Świadczymy usługi chirurgii stomatologicznej. W znieczuleniu miejscowym przeprowadzamy takie zabiegi jak ekstrakcje, odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku czy cięcie zębów. Każde usunięcie zęba traktujemy w kategoriach potencjalnej implantacji, dlatego proponujemy pacjentom wykorzystanie biomateriałów, aby zachować wyrostek zębodołowy, a w przyszłości – przeprowadzić leczenie implantologiczne.

Zajmujemy się endodoncją oraz re-endodoncją, czyli powtórnym leczeniem kanałowym. W naszej bogatej ofercie usług stomatologicznych znajdą Państwo zabiegi z zakresu protetyki. Specjalizujemy się w zakładaniu koron oraz mostów porcelanowych. Przeprowadzamy zabiegi odbudowy zębów na implantach. Pacjentom z całkowitym bezzębiem proponujemy także protezy natychmiastowe i tymczasowe.

Wiemy, jak ważną rolę w zachowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu odgrywa regularna higienizacja. Oprócz tradycyjnych metod dbania o zęby (szczotkowania oraz używania nici dentystycznych) ważne jest, by co jakiś czas przeprowadzać specjalistyczne zabiegi. W ramach higienizacji jamy ustnej oferujemy Państwu m.in. skaling, piaskowanie oraz wzmacniającą szkliwo fluoryzację.

Świadczymy usługi stomatologii dziecięcej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowe wypełnienia, a także specjalną ofertę obejmującą wizytę adaptacyjną, która oswoi dziecko z gabinetem oraz samym stomatologiem.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług świadczonych, gabinet Swedent proponuje, między innymi:

  • Gwarancję na przeprowadzone zabiegi – jesteśmy przekonani o skuteczności podejmowanego przez nas leczenia, dlatego dajemy pacjentom roczną gwarancję na świadczone w gabinecie usługi stomatologii zachowawczej (wypełnienia) oraz protetycznej (uzupełnienia).
  • Dokładny, szczegółowy przegląd stomatologiczny – prawidłowo wykonany przegląd jest podstawą udanego leczenia, dlatego stawiamy duży nacisk na dokładne zdiagnozowanie wszystkich zmian próchniczych i ubytków.
  • Plan leczenia – przed przystąpieniem do zabiegu szczegółowo omawiamy z pacjentem możliwości i przygotowujemy indywidualny plan leczenia. Każdy klient jest z góry poinformowany o wszystkich związanych z terapią kosztach.
  • Kontakt z pacjentem – rok po zakończeniu leczenia nawiązujemy ponowny kontakt, by przypomnieć o kolejnym przeglądzie.
  • Przegląd dla stałych klientów oraz konsultacja gratis – osoby stale korzystające z usług naszego gabinetu mogą liczyć na coroczny darmowy przegląd. Konsultacje z zakresu stomatologii zachowawczej są zwolnione od opłat.

Osiągnięcia i certyfikaty Swedent

W gabinecie Swedent stawiamy na samodoskonalenie zawodowe i zdobywanie nowych kwalifikacji. Przeprowadzający zabiegi lek. stom. Marcin Mincer to systematyczny uczestnik kongresów i sympozjów naukowych. Brał czynny udział w wielu konferencjach i szkoleniach, między innymi w Nowym Jorku czy w Bogocie (Kolumbia). Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz European Association of Dental Implantologists (EDI). Dysponuje wieloma certyfikatami potwierdzającymi uczestnictwo w kursach organizowanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Swedent jest gabinetem stomatologicznym o europejskim standardzie. Metody leczenia stosowane w naszej placówce zostały opracowane przez szwedzkich stomatologów i są z powodzeniem praktykowane przez lek. stom. Marcina Mincera.

Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent Gabinet Swedent