Centrum Rehabilitacji Symamed - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Świadczymy kompleksowe usługi rehabilitacyjne. Dbamy nie tylko o zdrowe i sprawne ciało, ale także o dobry nastrój pacjentów. Proponowane zabiegi skutecznie redukują dolegliwości bólowe kręgosłupa, mięśni oraz stawów. Przeprowadzamy rehabilitację w chorobach o podłożu neurologicznym oraz schorzeniach sportowych. Pomagamy pacjentom wrócić do formy po przebytych urazach, operacjach i kontuzjach. Specjalizujemy się w leczeniu wad postawy u dzieci.

W codziennej pracy stosujemy elementy terapii manualnej, odpowiednio zmodyfikowanej w zależności od potrzeb pacjentów. Łączymy najpopularniejsze i przynoszące najlepsze rezultaty zabiegi medycyny rehabilitacyjnej: terapię McKenziego, metodę PNF oraz elementy kinezyterapii. Efekty uzyskane za pomocą ćwiczeń i zabiegów podtrzymujemy dzięki terapii Kinesio Tapingu, polegającej na naklejaniu na wybrane partie ciała elastycznych plastrów o działaniu przeciwbólowym oraz rozluźniającym mięśnie.

Proponujemy Państwu również zabiegi fizykoterapeutyczne: laseroterapię, elektroterapię oraz magnetoterapię.

Pełen zakres świadczonych usług poznają Państwo dzięki zamieszczonemu poniżej cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji Symamed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska