Kliniki i gabinety w Szczecinie

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kliniki i gabinety w Szczecinie - informacje

Urologia zajmuje się wykrywaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń, dotykających układ moczowo-płciowy. U urologa, poza konsultacjami, wykonywana jest diagnostyka ultrasonograficzna oraz badania laboratoryjne. Urolog leczy przede wszystkim choroby prostaty, zaburzenia trzymania moczu i zaburzenia erekcji. Zajmuje się również infekcjami dróg moczowych oraz leczeniem nowotworów jąder, pęcherza moczowego czy nerek. Urologa warto odwiedzić, gdy pojawiają się zmiany w moczu, takie jak krwiomocz, białkomocz lub ropa. Wskazaniem do wizyty w gabinecie urologicznym może być także odczuwalny ból pourazowy, występujący w okolicach podbrzusza. Po pomoc do lekarza tej specjalności wybierają się także pacjenci, mający problemy z pieczeniem lub swędzeniem cewki moczowej, oraz osoby ze zmianami ilości oddawanego moczu w ciągu dnia.

Gdzie wybrać się do urologa w Szczecinie?

Pacjenci, mający problemy z drogami moczowymi, mogą szukać pomocy u lek. med. Artura Smogóra, który w 2001 roku uzyskał on specjalizację II stopnia w zakresie urologii. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nerek, pęcherza moczowego i zapaleniami układu moczowego, udziela również pomocy przy chorobach moszny i prącia, zaburzeniach wzwodu czy problemach z przerostem gruczołu krokowego. Ponadto leczy bezpłodność oraz zmiany nowotworowe w obrębie układu moczowego. W swoim gabinecie do diagnostyki ultrasonograficznej używa aparatu Logiq Book XP firmy General Electric.

Konsultacja oraz leczenie urologiczne znajduje się także w ofercie usług, świadczonych przez lek. med. Michała Soczawy. Należy on do Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology). W 2010 roku ukończył kurs specjalistyczny „Diagnostyka obrazowa w urologii”, a w 2014 roku brał udział w warsztatach urodynamicznych pod patronatem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Pomocy w zakresie problemów z drogami moczowymi udziela również urolog lek. med. Igor Frulenko, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. W 2002 roku brał udział w kursie na temat laparoskopii i endourologii, natomiast w 2005 roku uczestniczył w warsztatach „Laparoskopia w urologii”. W jego gabinecie wykonywane są operacje laparoskopowe, endoskopowe oraz procedury urologiczne otwarte, takie jak operacja naprawcza zwężenia nawrotowego cewki moczowej. Przeprowadza również operacje implantacji protezy jądra. Ponadto, wykonuje badania ultrasonograficzne, w tym diagnostykę pęcherza moczowego, gruczołu krokowego oraz nerek, zajmuje się także przeprowadzaniem uroflowmetrii, czyli pomiarem szybkości przepływu moczu.  

Cena konsultacji urologicznej w Szczecinie i w Rosji

W szczecińskich placówkach za konsultację urologiczną należy zapłacić około 100 zł. Tymczasem w moskiewskim European Medical Cente porada u specjalisty z tej dziedziny kosztuje około 11 980 rubli rosyjskich, czyli około 720 zł.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska